Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki mężczyzny w stawie. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci

Wczoraj po południu w stawie na terenie gminy Turobin ujawnione zostały zwłoki mężczyzny. Jak ustalili policjanci w zbiorniku utonął 75-letni mieszkaniec tej gminy. Mundurowi pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności śmierci seniora.

Wczoraj po południu po godzinie 13.00 policjanci z Biłgoraja otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Gródki Pierwsze w gminie Turobin, w stawie ujawnione zostały zwłoki mężczyzny.

– Policjanci ustalili, że denat to 75–letni mieszkaniec tej gminy. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyny sądowej celem wykonania sekcji zwłok – relacjonuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Po wstępnych oględzinach wykluczono działanie osób trzecich w tym zdarzeniu. W sprawie zostało wszczęte postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora.

3 komentarze

  1. Może redakcja zdradzi tajemnicę co w dworze Choiny ? Zlot wszystkich państw jakie tylko mogą być. Czy to jakieś pilne zebranie NATO?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo