Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki mężczyzny na polach koło Biłgoraja. To zaginiony mieszkaniec Lublina?

Policjanci ustalają tożsamość, a także przyczyny śmieci mężczyzny. którego zwłoki znaleziono w jednej z miejscowości w gminie Biłgoraj. Z dokumentów wynika, że może to być mieszkaniec Lublina.

W czwartek około godziny 19, w okolicach miejscowości Okrągłe koło Biłgoraja przypadkowa osoba natknęła się na zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się na terenie rolnym. O wszystkim natychmiast powiadomiona została policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, oględziny ciała nie wykazały, aby do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. Ujawnione zostały również dokumenty, z których wynika, że denat mógł być mieszkańcem Lublina.

Sprawdzenie w policyjnym systemie wykazało, że mężczyzna o tych personaliach widnieje jako osoba zaginiona. Jego poszukiwania trwały od początku sierpnia. Sprawą zajęła się także prokuratura.

Decyzją śledczych, ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na ustalenie dokładnej przyczyny śmieci mężczyzny.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-08-18 12:13:38

5 komentarzy

  1. To ten zaginiony adam łebkowski

    • wiesz to czy tylko pierd__lisz bo się 2 kulki w głowie zderzyły a akurat czytałeś niedawno o nim artykuł, dno i kilo mułu

      • przecież to oficjalna już wiadomość, że to Adam niestety nie żyje (Świeć Panie nad Jego Duszą)

      • Międzynarodowe Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, potwierdziło informację o tym że to Pan Adam Łebkowski 🙁

Z kraju

Polityka i społeczeństwo