Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zwiedzaj Lubelszczyznę nie wychodząc z domu. Tylko u nas kilkaset ciekawych miejsc z naszego regionu

Dla osób, które przebywają w domach mamy propozycję wirtualnego odwiedzenia pięknych i ciekawych miejsc w naszym regionie. Nie odchodząc od komputera można zwiedzić muzea, podziwiać roztoczańskie zakątki, czy też poznać zabytki.

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, Państwowe Muzeum na Majdanku, Muzeum Historii w Kocku, podziemia kredowe w Chełmie, Wojciechowska Zagroda, Multimedialna Izba Tradycji w Garbowie, kuźnia w Wojciechowie, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Muzeum Bolesława Prusa w Nałęczowie, Muzeum Nietypowych Rowerów w Gołębiu, mini skansen w Woli Osińskiej, Twierdza Dęblin, Wieża Ariańska w Wojciechowie, Pałac Małachowskich w Nałęczowie, Zamek w Janowcu, baszta w Kazimierzu – to tylko część miejsc, które możecie odwiedzić dzięki naszemu portalowi Zwiedzaj Lubelskie.

Nie wychodząc z domu możecie odbyć wirtualne spacery m.in. po Lublinie, Zamościu, Puławach, Chełmie czy Kazimierzu Dolnym, poznać najpiękniejsze zakątki doliny Bystrzycy, zachwycić się magią Roztocza, poznać rezerwaty przyrody, zabytki czy też wybrać się nad jeziora Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego. Oferujemy nawet wirtualną wycieczkę do Londynu. Łącznie jest to kilkaset obiektów z terenu całego województwa lubelskiego.

Panoramy podzielone są na kategorie, dostępna jest też mapa, na której zaznaczone są wszystkie z nich. Dzięki zwiedzajlubelskie.pl macie możliwość ciekawego spędzenia czasu bez potrzeby wychodzenia z domu.

(fot. zwiedzaj lubelskie)

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112