690 680 960

Zostawili ciężarówki na weekend, ktoś poprzecinał w pojazdach opony (zdjęcia)

Niemiłe zaskoczenie przeżyli kierowcy ciężarówek, którzy zamierzali wyruszyć w trasę. W naczepach i ciągnikach siodłowych nieznana osoba poprzecinała opony. Sprawcy szuka teraz policja.

Zdarzenie miało miejsce w Lublinie na Majdanku. Dwaj kierowcy pozostawili swoje pojazdy w rejonie stacji paliw Orlen, na poboczu drogi prowadzącej w stronę kompleksu firm usługowych. Jak zaznaczają, w żaden sposób nie powodowały one utrudnień w ruchu.

W sobotę pomiędzy godziną 6 a 18 nieznana na chwilę obecną osoba, w naczepach i ciągnikach siodłowych obu pojazdów poprzecinała opony. W ten sposób obie ciężarówki zostały unieruchomione. Kierowcy o wszystkim powiadomili policję. Funkcjonariusze będą teraz ustalać, kto i dlaczego dokonał owego czynu.

Poszkodowani apelują też do osób, które mogły widzieć zdarzenie, czy też zwrócili uwagę na kogoś, kto w tym czasie kręcił się w pobliżu zaparkowanych ciężarówek. Kontaktować się można z policją, bądź też z naszą redakcją. Zapewniamy pełną anonimowość.

(fot. nadesłane, lublin112)

45 komentarzy

 1. DOSTAJĄC LICENCJĘ musisz mieć umowę dzierżawy parkingu lub akt własności tajkiego miejsca jest to dość często kontrolowane przez UM inaczej możesz stracić licencję do tego ekologia .środowisko itp w tym wypadku było wygodnictwo szofera i właściciela A TO TERAZ KOSZTUJE A CENY OPON 1300 TO CENA NETTO CONTINENTAL HYBRYD 3

  • Pabloo(oryginał)

   Masz firmę z Poznania, a czas po rozładunku daje ci możliwość jazdy 10 minut…dojedziesz do firmy? Na Scanii jest tylko 20 rajek(na wcisk-jedz i sprawdz). Ile pojazdów zostaje po niemrawych rozładunkach w okolicy miasta ????

 2. Pabloo(oryginał) świrujesz z tym TIR,każdy wie co to znaczy.Takie uproszczenie w nazewnictwie,jak jedziesz i ktoś przez CB mówi,że przy drodze stoją „miśki” to ty pewnie myślisz,że to niedźwiedzie brunatne.Mówią,że „miśki na hulajnogach” to tobie jawi się cyrk w głowie,”margines” to w zeszycie…jprd co się na tej ziemi dzieje?

  • Pabloo(oryginał)

   Bo mnie wku….ia jak ludzie nie znają roboty,a piszą bzdety. Po 6 rozładunkach( albo nawet po 1) jak masz zrobić pauze to robisz, Cieć z firmy najważniejszy, rozładowca grzebie w srajfonie a ty ślęczysz, a potem zostaje 15 minut na wyjazd z firmy i pauze. Przewidzisz ???? a gów…o. Znajdz w15 minut parking i zakończ dzień w Lublinie. Nie ma , nie było i nie będzie zrozumienia ze strony ignorantów pracujących od 8 do 16. Takim nie jest straszne stanie w korku bo nie wie ile kosztuje spotkanie z ITD. I nie ważne czy opisze wydruk, za kilka takich opisów każdy by się wypiął , nawet BAGowiec. Proponuje już zamknąć temat bo co poniektórzy jak mówił sam Jezus „nie wiedzą co czynią”

 3. Miałem taką samą sytuacje właśnie tam . Czasami zostawiłem samochód ciężarowy i 2 raz miałem zrobione kapcie po jednej stronie w naczepnie . Zostawiłem wieczorami a nad ranem juz były kapcie . Kamery i Orlen niby nie ściągają tam bo auto stało obok drzew . Nie zgalaszalem sprawy na policje . Ktoś musial wiedzieć gdzie kamery nie ściągają a wszystko i nagminnie to robili i to nie tylko nam . Byli też inni kierowcy poszkodowani

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas