Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Został uderzony łyżką ładowarki, a potem przejechany. Mężczyzna trafił do szpitala

Wczoraj na terenie zakładów cementowych na terenie powiatu janowskiego doszło do nieszczęśliwego wypadku. 42-latek został przejechany przez ładowarkę. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj po godzinie 8.00 w jednym z zakładów cementowych na terenie powiatu janowskiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że operator ładowarki przejechał po mężczyźnie.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący ładowarką 42-latek podczas wykonywania prac przy załadunku nie zauważył przechodzącego przed nim mężczyzny. 42-latek najpierw został uderzony łyżką ładowarki, a potem przejechany.

Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Lublinie. Jak ustalili policjanci kierujący ładowarką był trzeźwy. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

(fot. Policja Janów Lubelski)

14 komentarzy

 1. Niedawno chyba tez był podobny wypadek na tym ternie…

 2. Trzeźwiej myślący

  Co prawda trafił do szpitala, ale jak będzie bardzo chciał żyć, lekarze będą bezradni.
  Trzym sie chopie !!!

 3. Witam napiszcie mi ludziska komuś dzieje się krzywda a tu kilka polubień z tego tytułu

 4. Kierując ładowarką uderzył chłopa łyżką koparki ?
  Czy najpierw uderzył łyżką koparki ,a potem poprawił łyżką ładowarki ? Wiele nieścisłości,wiele pytań , tak niewiele odpowiedzi

 5. Znam osobiście tego człowieka i widziałem nagranie z kamery. On po prostu szedł do węzła i operator go nie zauważył po czym walną w niego łyżką a potem jeszcze najechał na niego kołem . Poszkodowany przeszedł już dwie poważne operacje w Lublinie .

 6. Poszkodowany to mój brat, jest w trakcie bardzo poważnej operacji , proszę módlcie się o niego , cud go może uratować ??

 7. Te pierszeństwo pieszych tylko do grobu ich prowadzi oczywiście chodzi o tych co nie używają mózgu

 8. Do redakcji – od kiedy w Janowie jest cementownia?

  • A gdzie jest napisane, że w Janowie jest cementownia? Na terenie powiatu janowskiego, a nie w Janowie. Prosimy czytać tekst z większą uwagą…

   • Na terenie powiatu Janowskiego też nie ma. Są zakłady produkujące beton i wyroby betonowe. Właśnie czytam z uwagą.

Dodaj komentarz

Z kraju