690 680 960

Znów zmieni się rozkład jazdy PKP. Wiele pociągów odjedzie wcześniej, niż obecnie

W tym tygodniu wchodzi w życie kolejna już korekta rozkładu jazdy PKP. W większości zmiany dotyczą jedynie godzin odjazdu poszczególnych składów.

W najbliższą niedzielę, 7 listopada, zmieni się rozkład jazdy PKP. Jest to piąta z korekt rozkładu, jakie na ten rok przewidział zarządca infrastruktury kolejowej. Jej celem, tak jak poprzednich, jest m.in. zapewnienie optymalnego kursowania pociągów na liniach kolejowych, na których są, lub też będą prowadzone prace modernizacyjne. Tym razem nowy rozkład ma obowiązywać do 11 grudnia.

W naszym regionie zmiany są głównie kosmetyczne. Niektóre pociągi wyjadą wcześniej, niż obecnie, godzina odjazdu innych, zostanie opóźniona. Jeżeli chodzi o składy dalekobieżne, poranny pociąg z Lublina do Katowic wyjedzie 20 minut wcześniej, a blisko godzinę wcześniej popołudniowe pociągi Lubuszanin do Warszawy oraz Kochanowski do Bydgoszczy. Z kolei 12 minut później odjedzie poranny pociąg z Lublina do Wrocławia.

Szereg zmian widnieje też w rozkładach pociągów regionalnych. Wynoszą one od kilku do kilkunastu minut. Dodatkowo od 29 listopada do 11 grudnia wystąpią utrudnienia na linii nr 2 na odcinku Terespol – Międzyrzec Podlaski.

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. jak długo jeszcze ten państwowy moloch będzie dotowany z budżetu państwa i sztucznie utrzymywany przy życiu???

  2. Tylko konfederacja Korwin zlikwiduje lewackie aferalne koryto unijne PLANdemiczne medialne, uniosocjalizm, destrukcyjny zbrodniczy feminizm (RUJNUJE I ZABIJA

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dni Janowa Lubelskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk
Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach