690 680 960

Znów zamkną przejazd kolejowy w Miłocinie. Droga wojewódzka będzie nieprzejezdna

Po raz kolejny zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Miłocinie. Kierowcy poruszający się drogą wojewódzką nr 830 Lublin – Nałęczów będą musieli korzystać z objazdów.

Spółka PKP PLK po raz kolejny będzie prowadziła prace w rejonie przejazdu kolejowego w Miłocinie. Spowoduje to konieczność wstrzymania na kilka dni ruchu pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów.

Ruch na trasie zostanie wstrzymany dziś około godziny 22. Wtedy to rogatki zostaną opuszczone i pozostaną w takiej pozycji do najbliższego piątku do godzin rannych.

W tym czasie kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Wyznaczone zostały trasy, w zależności od rodzaju pojazdu. Samochody, których waga nie przekracza 8 ton, jadąc od strony Nałęczowa, przed przejazdem kolejowym będą musiały skręcić w drogę powiatową na Bełżyce. Następnie w Palikijach Drugich skierują się w lewo i przez Sporniak i Motycz znowu wjadą na drogę wojewódzką nr 830.

Dla samochodów ciężarowych, o masie powyżej 8 ton, trasa objazdu wiedzie przez Bełżyce. Jadąc od strony Lublina kierowcy będą musieli pojechać al. Kraśnicką do Konopnicy, następnie wjechać na drogę wojewódzką nr 747. Na rondzie w Bełżycach skręcić w prawo na drogę wojewódzką nr 827, którą przez Wojciechów dojadą do Sadurek.

(fot. archiwum)

7 komentarzy

 1. Wszyscy wdzięczni za pozostawienie tego przejazdu kolejowego powinni postawić znicz na wspaniałym pomniku (sam sobie postawił jeszcze za życia) Waldemara P. Przy tak ogromnej liczbie poczułby się nareszcie doceniony.
  PS. A na Marka Wojciechowskiego wystarczy już więcej nie oddać głosu, podobno chce zostać samym posłem, oczywiście z pisu. ***** ***

 2. Do redakcji 112 może tak sprawdzić co z przejazdem na turystycznej bo to już 2 tydzień jak rogatki zepsute i nikt nic z tym nie robi

 3. I tu właśnie wypada zacytować pana Bohdana Smolenia świętej pamięci,wypowiedziane zachrypłym teatralnym szeptem : „Ale jaja…!”

 4. A w takich „zacofanych” i pogardzanych przez Zachód Chinach wiadukt nad jezdnią z kilkoma pasami w każdą stronę budują w w dwa tygodnie. Bez zatrzymywania ruchu. To są Chiny Dziennik, Piotr Chiny, Chiński Biznes na YT, sprawdźcie sami.

 5. „Ja” wymagasz niemożliwego. Gdyby ktoś wysłał gotowy artykuł to opublikowali by ale sami żeby się zaangażowali to już problem. Mogli by chociaż z grzeczności coś odpisać np że nie mają żadnej wiedzy o tym albo że są zbyt leniwi aby się angażować itp

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas