690 680 960

Zniszczyli przystanek, wpadli na gorącym uczynku

Łęczyńscy policjanci po pościgu zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zniszczyli przystanek. Kolejny z wandali wpadł, bo próbował odbić kolegów.

Zdarzenie miało miejsce w piątek w nocy w Milejowie. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że grupa osób demoluje przystanek. Na miejsce udał się patrol i potwierdził informację. Jak się okazało grupa młodych osób niszczyła wiatę przystankową. Młodzi ludzie weszli na dach nowej wiaty i skakali po niej. Na widok policjantów mężczyźni rzucili się do ucieczki.

Dwaj policjanci zdołali podczas pościgu zatrzymać trzech z nich. To dwaj 20-latkowie i jeden 19-latek. Zatrzymani byli agresywni, więc mundurowi użyli środków przymusu w postaci gazu i pałki służbowej.

Po chwili jeden z mężczyzn, któremu udało się uciec wrócił na miejsce. Był zdenerwowany zatrzymaniem kolegów, więc próbował ich odbić z rąk funkcjonariuszy. Policjanci zatrzymali również i jego.

Okazał się nim 19-letni mieszkaniec gminy Trawniki. Na pomoc policjantom przyjechał patrol ruchu drogowego. Czwórka zatrzymanych trafiła do komendy w Łęcznej. Wszyscy byli nietrzeźwi, mężczyźni mieli od 1 do 2 promili w organizmie.

Policjanci zatrzymali jeszcze dwóch kolejnych mężczyzn, którym udało się uciec. Wszyscy wkrótce staną przed sądem i odpowiedzą za zniszczenie mienia. Czterech z zatrzymanych dodatkowo odpowie za znieważenie policjantów i naruszenie nietykalności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Odbić kolegów xddddd pomyliło mu się z odbiciem mleka po obiedzie który przygotowała mama.

 2. Dowalić gnojom, nowe wiaty mają chyba że 3 miesiące.

 3. Wieś sie bawi.

 4. Mam nadzieję, że pałka służbowa została słusznie użyta w szczytnym celu i jest mocno sfatygowana o zakue łby.

 5. Przyjechali na gościnne występy .

 6. Tak się bawi, tak się bawi Milejów.

 7. Szkoda ze teraz policja nie używa pałek …na takie pijane agresywne bydlo ,tylko pała ..albo paralizator

 8. Chłopaki mieli romantyczną randkę na przystanku, a niedobra policja im przerwała. Może zaznali miłości w areszcie?

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas