690 680 960

Znany lekarz i 14-latka na potajemnym spotkaniu. Prokuratura sprawdza, co razem robili

Śledczy ustalają, do czego doszło podczas spotkania 35-letniego mężczyzny z 14-latką, jakie miało miejsce w jednej z miejscowości koło Białej Podlaskiej. Znany lekarz usłyszał zarzuty.

Prowadzone przez prokuraturę śledztwo dotyczy obcowania płciowego z osobą małoletnią lub doprowadzenia jej do poddania się czynnościom seksualnym. Policjanci zatrzymali do tej sprawy 35-letniego Macieja T., który jest jednym z chętnie wybieranych lekarzy przez pacjentów z Białej Podlaskiej.

Ze względu na charakter sprawy, oraz dobro 14-laki i jej rodziny, zarówno policjanci jak też śledczy nie chcą obecnie zdradzać szczegółowych informacji dotyczących samego zdarzenia. Wiadomo jednak, że lekarz z nastolatką mieli zostać przyłapani w jednym z domów w powiecie bialskim podczas potajemnego spotkania.

Mężczyzna miał poznać 14-latkę przez Internet, następnie prowadzić z nią korespondencję za pomocą jednego z portali społecznościowych. Po pewnym czasie doszło do spotkania. 35-latek został przesłuchany i złożył wyjaśnienia. Śledczy przedstawili mu w tej sprawie zarzuty, jednak nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Mężczyzna został wypuszczony na wolność. Jak nam przekazano, wpływ na to miał fakt, iż z dotychczasowych ustaleń nie wynika, aby stosował wobec nastolatki przemoc, czy też zmuszał ją do określonych zachowań. Pokrzywdzona nie została jeszcze przesłuchana.

(fot. archiwum)
2018-08-16 15:46:41

28 komentarzy

  1. Już czas najwyższy by ta nietykalna kasta zaczęła odpowiadać za swoje czyny. Gdy się zrobi trochę głośniej to ,, Wszechmocna Izba Lekarska,, się troszku napoci zanim sprawę ugasi i okaże się że spotkali się by wymienić znaczki pocztowe gdyż łączy ich miłość do filatelistyki 🙂

    • trochę odleciales… przeczytałes chociaż artykuł?? rzekomej „pokrzywdzonej” nawet nie przesłuchano, więc co wlaściwie wiadomo???

  2. A może trzeba się poprostu zastanowić nad obniżeniem wieku tartacznego ???

  3. Częsta rzecz wśród młodych dziewczyn tzw. Sponsoring, ja się temu nie dziwię ?

  4. Pewnie robi specjalizację i odbywał praktykę ginekologiczną w terenie ! Można -można!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncert charytatywny dla Nelki Wychodzkiej w Bełżycach
Piknik z produktem polskim w Janowie Podlaskim
Festiwal Oręża Polskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni
Piknik Wojskowy pod hasłem „Zostań żołnierzem RP”
Piknik Wojskowy pod hasłem „Zostań żołnierzem RP”