Znany lekarz i 14-latka na potajemnym spotkaniu. Prokuratura sprawdza, co razem robili

Śledczy ustalają, do czego doszło podczas spotkania 35-letniego mężczyzny z 14-latką, jakie miało miejsce w jednej z miejscowości koło Białej Podlaskiej. Znany lekarz usłyszał zarzuty.

Prowadzone przez prokuraturę śledztwo dotyczy obcowania płciowego z osobą małoletnią lub doprowadzenia jej do poddania się czynnościom seksualnym. Policjanci zatrzymali do tej sprawy 35-letniego Macieja T., który jest jednym z chętnie wybieranych lekarzy przez pacjentów z Białej Podlaskiej.

Ze względu na charakter sprawy, oraz dobro 14-laki i jej rodziny, zarówno policjanci jak też śledczy nie chcą obecnie zdradzać szczegółowych informacji dotyczących samego zdarzenia. Wiadomo jednak, że lekarz z nastolatką mieli zostać przyłapani w jednym z domów w powiecie bialskim podczas potajemnego spotkania.

Mężczyzna miał poznać 14-latkę przez Internet, następnie prowadzić z nią korespondencję za pomocą jednego z portali społecznościowych. Po pewnym czasie doszło do spotkania. 35-latek został przesłuchany i złożył wyjaśnienia. Śledczy przedstawili mu w tej sprawie zarzuty, jednak nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Mężczyzna został wypuszczony na wolność. Jak nam przekazano, wpływ na to miał fakt, iż z dotychczasowych ustaleń nie wynika, aby stosował wobec nastolatki przemoc, czy też zmuszał ją do określonych zachowań. Pokrzywdzona nie została jeszcze przesłuchana.

(fot. archiwum)
2018-08-16 15:46:41

Zobacz również

28 komentarzy

  1. Już czas najwyższy by ta nietykalna kasta zaczęła odpowiadać za swoje czyny. Gdy się zrobi trochę głośniej to ,, Wszechmocna Izba Lekarska,, się troszku napoci zanim sprawę ugasi i okaże się że spotkali się by wymienić znaczki pocztowe gdyż łączy ich miłość do filatelistyki 🙂

    • trochę odleciales… przeczytałes chociaż artykuł?? rzekomej „pokrzywdzonej” nawet nie przesłuchano, więc co wlaściwie wiadomo???

  2. A może trzeba się poprostu zastanowić nad obniżeniem wieku tartacznego ???

  3. Częsta rzecz wśród młodych dziewczyn tzw. Sponsoring, ja się temu nie dziwię ?

  4. Pewnie robi specjalizację i odbywał praktykę ginekologiczną w terenie ! Można -można!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!