690 680 960

Znalazła portfel, w środku było ponad 3 tys. złotych. Zguba trafiła do właściciela

Dzięki uczciwości mieszkanki gminy Opole Lubelskie portfel ze znaczną ilością gotówki i dokumentami wrócił do właściciela. Mężczyzna nie krył radości z odzyskania zguby.

We wtorek w godzinach wieczornych mieszkanka gminy Opole Lubelskie na terenie Opola Lubelskiego znalazła portfel z gotówką i dokumentami.

48-latka zaniosła zgubę na komendę z informacją, iż w środku znajduje się ponad 3 tys. zł, dokumenty oraz karty płatnicze. Jak ustalili policjanci portfel najprawdopodobniej został pozostawiony na dachu pojazdu i podczas jazdy spadł na jezdnię.

Dyżurny ustalił, iż znaleziony portfel należy do 28-letniego mieszkańca gminy Opole Lubelskie. Mundurowi niezwłocznie zwrócili mężczyźnie jego własność.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

13 komentarzy

 1. Czy 10 % za znalezione nadal się praktykuje , czy jak kto chce to daje ?

 2. Jak się wymienia butle z petem w z zębach , to i skutki są jak na w/w zdjęciu .

 3. Ile odsypu dal …3000 klocki skąd lepek miał ..ciekawe czy spawdziliii

  • 28 lat to „łepek”? W tym wieku nie zarabiać przynajmniej te 3 koła na rękę to wstyd, to jest nienormalne, a nie posiadanie takiej gotówki. A gdzie ty sarenko robisz, że to dla ciebie taka wielka kasa?

  • Nie masz polskich znaków? Może chociaż ortografia w szkole była? Co tzn „3000 klocki”? Jaki „lepek”? Gość 28 lat nie ma prawa mieć przy sobie 3000 zł? Już trzeba tworzyć teorie spiskowe i najlepiej prześwietlić jego całą rodzinę. I oczywiście „a ile odsypu dał”? A co cię to obchodzi ile dał?

 4. ……dyżurny ustalił,iż znaleziony portfel należy do 28-letniego mieszkańca Opola Lubelskiego …. chyba nie musiał ustalać,wystarczyło przeczytać z dokumentów.

 5. Zarabiać 3000 zł A przy sobie nosić tyle gotówki to 2 różne opcje …pewnie że przeswietlil powini proste

 6. Widać po Opolu i okolicach jakie tam.maja zarobki ..że każdy po koleji jeździ teupami 20 letnimi …aż żal

 7. Pan..nie obrażaj tych co zarabiają mniej niż 3000 na łapę ,A Ty jak zarabiasz se 3000 I 5000 to nikogo nie interesuje … może i zarabiasz i 3000 bo tatuś cię wepchal w państwowke jakoś,o wielki pan jesteś.a może synem busiarza jesteś albo poprostu jakimś spawaczem i zapiera.. aby łeb ci podskakuje za te marne 3000 twoje ewentualnie jeździsz tirem i śpisz jak pies w kabinie hahaha niektórzy zarabiają mniej ale cenią se życie ,kasą to nie wszystko kolego ,

 8. Onanis Samokopulos

  A ja dziś znalazłem portfel na siedzeniu autobusu MPK – bez zaglądania zaniosłem kierowcy, a ten do mnie z pretensjami, że jak nie ma adresu w środku, to nie wie, co z nim zrobić… Paranoja kuffa…

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas