Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Podawali się za pracowników firmy wodociągowej, okradli mieszkanie. Kto ich rozpoznaje?

Policjanci z I komisariatu poszukują oszustów, którzy podając się za pracowników firmy wodociągowej okradli mieszkanie przy ul. Ogrodowej w Lublinie. Funkcjonariusze z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie na podstawie relacji pokrzywdzonego sporządzili portrety pamięciowe sprawców.

Do przestępstwa doszło przy ul. Ogrodowej w Lublinie. Dwaj młodzi mężczyźni zostali wpuszczeni do mieszkania przez pokrzywdzonego.

Mężczyzna był przekonany, że ma do czynienia z pracownikami firmy wodociągowej. Sprawcy wykorzystali sytuację i ukradli z mieszkania pieniądze, biżuterię oraz medale i ordery należące do właścicieli. Straty to ponad 14 tysięcy złotych.

Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie na podstawie relacji pokrzywdzonego sporządzili portrety pamięciowe sprawców.

Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt pod nr tel. 81 535 45 73 lub 112. Informację można przekazać anonimowo.

Podawali się za pracowników firmy wodociągowej, okradli mieszkanie. Kto ich rozpoznaje?

(fot. Policja Lublin)

9 komentarzy

  1. Wyglądają jak przygłupy, a nie pracownicy gazowni.

  2. Ale ryje hahaha. Po 5 lat bez wyroku.

  3. Podobny do tego w kaszkiecie mieszka w wieżowcach na Pana Tadeusza. Zaznaczam, że podobny. Nie wiem jak się nazywa i nie znam dokładnego numeru mieszkania.

  4. Eta Wowa ze Lwowa i Iwan z Kiszyniowa

  5. Mordy to mają nie wyjściowe.?

  6. Informatycy i graficy z KWP dostali nową zabawkę, teraz co artykuł nowe mordy, a nie to co kiedyś, naszkicowane ołówkiem na kartce. Chyba mocno się podjarali, bo wysyp tych rekonstrukcji rysopisów 🙂

  7. Ukry albo jakieś wiejskie przygłupy…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo