690 680 960

Znalazł portfel z pieniędzmi, zaniósł na komendę

W piątek około południa do radzyńskiej komendy zgłosił się mężczyzna z informacją, że znalazł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zguba trafiła już do właściciela.

Wczoraj policjanci z Radzynia Podlaskiego otrzymali informację od 44-latka, że znalazł portfel i chce go zwrócić właścicielowi.

W środku portfela znajdowały się dokumenty – dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, karty bankomatowe oraz pieniądze w kwocie ponad 900 zł.

Właścicielem portfela okazał się mieszkaniec gminy Ulan-Majorat, który nie krył zadowolenia. Policjanci przekazali mu portfel wraz z zawartością.

2018-09-22 12:11:54
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

6 komentarzy

 1. Mogą być uczciwi ludzie?mogą.Chwała ziomalowi , też tak bym postąpił mimo że na pieniądzach nie śpię.Ale mam doświadczenie gdy mi w stokrotce zawinoł pitera z wszystkimi dokumentami i kasą ile się nachodziłem bo w perspektywie było wyrabianie dokumentów.

 2. Znalazłem portfel, odniosłem do sąsiada i jakoś o tym fakcie nie napisaliście.

 3. Takich ludzi jak najwięcej! Takie zachowanie powinno być normalnością.

 4. niedawno znalazłem saszetke z dokumentami, telefonem, kluczami i gotowką okolo 2400zł
  ustaliłem sam właścieciela i zwróciłem mu wszystko 😉

  • Ale gdyby taki co zgubił mógłby Ci powiedzieć, że zgubił nie 2.400, a np. 24.000 i wezwać policję, byłoby jego słowo przeciw Twojemu, ciekawe komu by uwierzyli?
   Wtedy byłoby o Twoim uczynku głośno, ale o ewentualnych przeprosinach ów obywatela raczej już nie. Ty straciłbyś co najmniej klika dni na tłumaczenia, a on śmiał by Ci się w twarz. Lepiej więc oddać na policję i taki trudniej udowodni, że raczej nic mu nie ukradłeś, a oddałeś to co tam było.

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie