690 680 960

Zmieniała pas jezdni, doprowadziła do groźnego zderzenia trzech pojazdów (zdjęcia)

Spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich zderzyły się trzy pojazdy. Na miejscu pracuja policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 14 na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich zderzyły się trzy pojazdy: dwa osobowe i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca nissanem kobieta jechała prawym pasem jezdni w kierunku Warszawy. Zmieniając pas ruchu doprowadziła do zderzenia z jadącą tuż obok skodą. Nissan odbił się od skody i uderzył w ciężarówkę.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

 1. Za to prawo jazdy powinni jej zabrać.

  • … i do komunikacji miejskiej przesiadka , a nie narażać ludzi na utratę zdrowia lub życia . Przez taką babę teraz będą same problemy .

 2. Lubię takie newsy

  ”Kotku ,uszkodziłam trochę samochód ….co znaczy trochę ? ….znaczy ci panowie co mnie holowali to mówili na złom „…Kur…a Grażyna …nowa skoda ,jeszcze nie spłacona …

 3. Kobiety są najlepsze w obsłudze pralek automatycznych i żelazka

 4. Jak ktoś znajduje prawko w czipsach to takie są później skutki https://www.youtube.com/watch?time_continue=55&v=T7b5ADx0eno

 5. ta skoda to ma szkodę całkowitą. Same poduszki i deska rozdzielcza to będzie grubo ponad 10 tysięcy. Silnik na pewno też uszkodzony… Nie ma czego naprawiać.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas