Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zmieniał scanią pas ruchu. Zepchnął volkswagena w słup (zdjęcia)

W trakcie wykonywania manewru zmiany pasa ruchu zaczepił o jadącego tuż obok volkswagena. Auto wjechało w słup. Nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na wysokości dworca PKS zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku Warszawy. Kierujący scanią mężczyzna wykonując manewr zmiany pasa ruchu z lewego na prawy zaczepił o poruszającego się nim volkswagena. Wytrącone z toru jazdy auto uderzyło w słup.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

Zmieniał scanią pas ruchu. Zepchnął volkswagena w słup (zdjęcia)

Zmieniał scanią pas ruchu. Zepchnął volkswagena w słup (zdjęcia)

(fot. lublin112)

2 komentarze

  1. Tam jest za dużo pasów ruchu. Byłby jeden to by do takich sytuacji kolizyjnych nie dochodziło.

  2. Coraz częściej w internecie pojawiają się nagrania na których można zauważyć coś na kształt aranżowania sytuacji kolizjogennych przez cwaniaków, którzy zarabiają na ubezpieczeniach. Kierowcy ciężarówek również mówią o narastającej tendencji ustawiania się takich cwaniaczków w tzw. martwym polu widzenia kierowcy ciężarówki bądz dostawczaka (blaszak z małą ilością szyb). Nie twierdzę, ze tutaj tak było, ale miejcie to na uwadze kiedy poruszacie się po polskich drogach.

Z kraju