690 680 960

Zmarła trzecia osoba poszkodowana w wypadku w Zagrodach

Nie żyje kolejna osoba, która ucierpiała w niedzielnym wypadku koło Żyrzyna. Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 46-letniej kobiety.

W szpitalu zmarła kolejna osoba, która została ranna w wypadku do jakiego doszło w niedzielę około godziny 22 w miejscowości Zagrody w gminie Żyrzyn w powiecie puławskim. Na lokalnej drodze prowadzącej od ronda w Żyrzynie do miejscowości Kotliny zderzyły się dwa samochody osobowe: mazda i volkswagen. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze puławskiej drogówki, kierująca mazdą 18-letnia kobieta zignorowała znaki drogowe i wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo przejazdu na volkswagenie.

W wyniku zderzenia auta wypadły z drogi, mazda zatrzymała się na pobliskiej łące. Słyszący ogromny huk okoliczni mieszkańcy ruszyli na pomoc poszkodowanym w wypadku, powiadamiając jednocześnie służby ratunkowe. Mazdą podróżowało pięć osób, w tym czteroosobowa rodzina z gminy Garbów, z kolei volkswagenem dwóch mężczyzn. Mieszkańcy ewakuowali część poszkodowanych z rozbitych pojazdów. Ponieważ dwie osoby nie dawały oznak życia, rozpoczęto resuscytację krążeniowo-oddechową.

Niestety nie udało się uratować życia jadącej mazdą 44-letniej kobiety. Była to znajoma rodziny. Z kolei sześć osób, które zostały ranne przetransportowano do szpitali w Puławach, Rykach i Lublinie. Najcięższe obrażenia miał 11-letni chłopiec i jego matka. Niestety dziecko zmarło zaraz po przewiezieniu do szpitala w Puławach. Dzisiaj lekarze poinformowali, że nie udało się uratować życia także 46-letniej matki chłopca. Obrażenia pozostałych osób, choć są poważne to jednak nie stanowią zagrożenia dla ich życia.

Sprawą wypadku zajmuje się prokuratura. Niebawem rozpoczną się przesłuchania uczestników zdarzenia.


Wyświetl większą mapę

(fot. policja)
2016-09-12 22:01:36

151 komentarzy

 1. dlaczego oni nie mieli czasu na reakcje bo zajeci byli dialogiem jak to mój golf nie zapierd….!!!!

  • Jak wam ktoś wymusi pierwszeństwo to będziecie płakać, że idiota jeździć nie potrafi. W takiej sytuacji weźcie winę na siebie bo gdybyście wy nie jechali (pomijając fakt, że mieslicie do tego prawo ?) to by wypadku nie było. Jesteście debilami ?

   • Jak wam sarna wyskoczy niespodziewanie to też nie płaczcie. A jak ktoś wam dziecko zabije bo wymusi to jeszcze mu podziekujcie, i przeproscie. Nie jetem za karą dla dziewczyny, bo i tak ma do końca życia przewalone, życze jej jak najlepiej i żeby jakos sobie dała radę, bo wiadomo, że nei chciała, ale nie oskarżajcie człowieka, który akurat wtedy jechał. Czy zgodnie czy niezgodnie z prędkością to nie wam oceniać. Co nie zmienia faktu, że ona przed skrzyżowaniem też nie zwolniła, bo jakby zwolniła, to by wyhamowała. Kazaki z was w necie, ciekawe jakbyscir się czuli bedac jedną Ze stron. Prawka też raczej nie macie twierdząc, że na alzym odcinku każdy będzie jeździł przepisowo, bo nikt tak nie jeździ. Kto z was nigdy nie przekroczył prędkości niech pierwszy rzuci kamieniem… więc zamknijcie już japy

 2. Ola przyczyniła się do wypadku a ten z vw do śmierci

  • Czy to prawda że zmarła osoba z vw?

  • Tak madziu ciekawe co byś powiedziała gdybym ja Tobie wyjechał na skrzyżowaniu, wymusił pierwszeństwo, lub komuś z twoich bliskich, gdyby były ofiary śmiertelne nie w moim a w Twoim samochodzie też byś powiedziała że się przyczynilem do wypadku, a Ty ich zabilas?

 3. Nie wiem czemu tak jezdzicie po Oli owszem wypadek był z jej winy ale śmierć jej bliskich osób NIE BYŁA Z JEJ WINY , bo gdyby ten z VW jechał przepisowa a tam podobno jest ogrniczenie do 40 km/h to by może wyhamował a jak nie to mogłaby być stłuczka ale nie byłoby ofiar śmiertelnych. Nie wierze, że jechał pomału jak twierdzi jego siostra, gdyby tak jechał nie byłoby takiej tragedii

  • Idąc tym tokim myślenia- może to właśnie Ola jechała z dużą prędkością, gdyby jechała wolniej to zobaczyłaby nadjeżdżający samochód i zdążyła wyhamować.
   Nie byliśmy tam, nie wiemy czemu tak się stało. Tragedia ogromna, tym bardziej jeśli to prawda że zmarła ta 4 osoba

 4. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że spośród osób komentujących tragedię cześć osób jest niepełnoletnia, część nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami w ruchu drogowym ,a część i jedno i drugie. Wydaje mi się też,że część osób udzielających się tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

 5. Ola jechała pomału to ten z vw jechał 120 km/h

  • Gdyby jechała pomału to by zdążyła wyhamować. Nikt na nią nie najezdza, ale zauważ, ze wypadek był spowodowany z jej winy, nie zastosowała się do znaków i tyle Oskarżenie drugiego kierowcy tylko dlategi, że akurat on znalazł się na drodze w nieodpowiednim miejscu i czasie o coś co stało się nie z jego winy jest bezczelne. Gdyby jechal chwilę później mógłby zginąć on, przez jej nieuwagę. A stwierdzenie, że gdyby jechała szybko to by do wypadku nie doszło bo by zdążyła przejechać jest żenujące, bo równie dobrze mozna stwierdzić, ze gdyby drugi kierowca jechał szybko, to by zdążył przejechać. Więc albo komentujący tu są takimi amebami, albo nie mają pojęcia o prawie obowiązującym i przepisach drogowych. Powtorze raz jeszcze skonczcie dyskutować, bo nie jesteście sędziami, nie wam to oceniać, nic to nie da, nikomu to nie pomoże, a wręcz jeszcze może zaszkodzic!

 6. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze puławskiej drogówki… WSTĘPNIE! Halo, czy ktoś tu umie czytać i myśleć? juz wszystko jest pewne na 100 %?????

 7. Po pierwsze zgodnie z ustawą prawo o ruchu drogowym, kierująca Mazdą miała obowiązek ustąpić pierwszeństwa wszystkim pojazdom nadjeżdżajacym z prawej strony i tu nie ma znaczenia ich prędkość , jeśli kierowca volkswagena faktycznie przekroczył prędkość ( zaznaczam, iż nie ma tam ograniczenia do 40 km) to zostanie za to ukarany mandatem karnym, jednak sprawcą wypadku jest kierująca Mazdą, to ona nie ustąpiła pierwszeństwa pojazdowi volkswagen poruszajacemu się po drodze głównej. Takie są fakty. Współczuję tej dziewczynie jednak to ona doprowadziła do tragedi.

 8. Jeszcze jedno, zgodnie z kw to kierująca Mazdą wymuszając pierwszeństwo spowodowała zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym powodując wypadek, w którym śmierć poniosło kilka osób i ponosi za to pełną odpowiedzialność czy się to komuś podoba czy nie.

 9. na tamtej drodze co ola wyjeżdzała to sie nie bardzo da jechać nawet 50 na godzine ..ta droga pozostawia wiele do życzenia

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej