Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Złodzieje kradną truskawki z pól. Z jednego zginęło 200 kilogramów tych owoców

Złodzieje w ostatnim czasie obrali sobie za cel truskawki. Jak informuje Gmina Puławy w ostatnim czasie z jednej tylko plantacji skradziono 200 kilogramów tych owoców.

Gmina Puławy ostrzega przed złodziejami truskawek i apeluje do plantatorów o wzmożoną czujność. W ostatnim czasie docierają do Gminy sygnały o kradzieżach tych owoców.

– Uwaga na kradzieże truskawek!!! W ostatnim czasie otrzymujemy sygnały, że plantatorom truskawek z pól kradzione są te smaczne owoce. Do jednej z kradzieży doszło w nocy z 30 na 31 maja. Z plantacji w Pachnowoli zostało skradzionych około 200 kg (80 łubianek) owoców – poinformowała Gmina Puławy.

Jednocześnie Gmina zaapelowała do plantatorów o wzmożoną czujność i baczniejsze zwracanie uwagi na nieznajome osoby i pojazdy poruszające się w obrębie pól. W przypadku zauważenia czegoś podejrzanego należy natychmiast powiadomić policję.

(fot. Gmina Puławy)

27 komentarzy

 1. za pisu kradną więcej

  Co na to pan ziobro oraz pan kaczyński? To takie mamy prawo i sprawiedliwość?

  • Gościu to Kaczyński lub Ziobro ma pilnować truskawek ??? puknij się . A jak Tusk pilnował Amber Gold ta kradli złoto. i co upilnował??

 2. Kradnąc zapobiegł kradzieży truskawkowej po 17 zł/kg.

 3. Zaraz złodzieje, dzieci Boże co im w życiu nie wyszło. Jak waszą wypracowana emerytura za parę lat będziecie się dzielić z patologią to będziecie wtedy zaskoczeni.

 4. nie złodzieje tylko wyborcy lub elektorat.
  rząd kradnie to i ich wyborcy muszą

 5. A ja słyszałem że im zgineło 20 łubianek ale pustych,
  Przecież jeszcze nie mają czerwonych owoców

 6. Skąd taka dokładność , pewnie zważyła

 7. He nie zła reklama , że taka zdrowa że złodziej nie znalazł się na wewnętrznym bo już by go mieli.

Z kraju