Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Złodziej ukradł rower bez przedniego koła. Kto widział sprawcę?

Kilka dni temu na ul. Czeremchowej został skradziony rower widoczny na zdjęciu. Złodziej ukradł jednoślad bez przedniego koła. Wszystkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do V Komisariatu Policji w Lublinie.

Do kradzieży doszło w dniach 5-6 kwietnia br. Nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru z klatki schodowej przy ulicy Czeremchowej 18. Właściciel jednośladu poprosił nas o pomoc i liczy na wsparcie w odnalezieniu skradzionego mienia.

Złodziej pozostawił przednie koło, które było przypięte do drugiego roweru. Skradziony rower to model o ramie L, w kolorze czarno-niebieskim, z napisem „Kross” w kolorze białym. Jest to informacja istotna dla wszystkich, którzy mogą być świadkami lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców Lublina oraz okolic, którzy mogli być świadkami tego incydentu lub posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat, o kontakt z policją. Numer telefonu, pod którym można zgłaszać wszelkie informacje to 668 146 488. Istnieje również możliwość bezpośredniego kontaktu z V Komisariatem Policji w Lublinie, zlokalizowanym przy ul. Koncertowej.

Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z policją. Każda, nawet najmniejsza informacja, może okazać się kluczowa dla rozwiązania tej sprawy. Z góry dziękujemy za wszelkie informacje oraz zaangażowanie w pomoc poszkodowanemu.

14 komentarzy

 1. Chyba tylko Franio umie jeździć na jednokołowym :-))

 2. Kto podpina rower za koło? Przecież zwolnienie szybkozamykacza to chwila.

  • Kto bierze coś co nie należy do niego ? Takie pytanie powinien zadać normalny człowiek. Jak dziewczyna w spódnicy idzie, to też Cię prowokuje ?

 3. Na Okrzei 13 ( 1 klatka) żeby „nieznany” sprawca dokonał kradzieży roweru z klatki schodowej.
  Stoi już od roku, bez powietrza w kołach, zakurzony i brudny na III piętrze.

 4. Pewnie w dekatlonie już koło kupił i sprzedał

 5. Może jakiś strażak-amator dbał o bezpieczeństwo mieszkańców na wypadek pożaru?
  Ilekroć się gdzieś do znajomych mieszkających w reżimie chowu klatkowego wybiorę, to mnie razi to, jak bardzo wszyscy sobie bimbają przepisy ppoż. Rowery, wózki, nawet meble i szafki na buty…

  • Tak jak najpopularniejszym miejscem do parkowania samochodu jest chodnik a nie jezdnia, tak dla parkowania roweru najpopularniejsze miejsce do piwnica, balkon, albo klatka schodowa, a nie parking czy garaż.
   Zważywszy, że w większości te same osoby użytkują samochody i rowery – to tłumaczy konsekwencję w „luźnym” podejściu do przestrzegania przepisów.

  • kuba umrzyj ale najpierw zamknij gębę

   • Zapewniam cię, że zanim umrę zamknę gębę.
    A ty nie spłoń przypadkiem na zasyfionej klatce schodowej.
    Z takiego kapuścianego głąba mogłoby być sporo gryzącego dymu, sąsiadów byś zaczadził.

 6. Po pierwsze kto trzyma rower na klatce schodowej🤨Po drugie kto przypina rower za przednie koło🤨

  • Po pierwsze: totalny ignorant mający współmieszkańców i przepisy ppoż w głębokiej do0opie a po drugie: idiota 😉
   A może tego roweru nie skradziono a tylko udrażniano piesze ciągi ewakuacyjne ??

 7. Znów kradną rowery…? Przecież było tak dobrze…

  • Kiedyś, kiedy było jeszcze lepiej, na Placu Czerwonym, podobno rozdawali samochody. A potem wyszło, że jednak kradli rowery😁 Trzeba szukać wśród amatorów jazdy na tylnym kółku😁😁😁

 8. Przecież Polacy to nie zlodzieje 😉

Dodaj komentarz