Złodziej nie dojechał z łupem do celu. Jego pojazd uderzył w drzewo i zatrzymał się na boku (zdjęcia)

Policjanci będący na wolnym, po pościgu zatrzymali sprawcę kradzieży telefonów komórkowych. Mężczyzna zakończył ucieczkę przed mundurowymi w przydrożnym rowie.

W miniony czwartek na terenie Tomaszowa Lubelskiego doszło do kradzieży telefonów komórkowych z jednego ze sklepów. Sprawca wybiegając z łupami miał pecha. Mężczyzna natknął się na policjanta z tomaszowskiej komendy, który był tego dnia na wolnym. Funkcjonariusze zauważył, jak ze sklepu wybiegł mężczyzna z pudełkami w ręku, wsiadł do skody i szybko odjechał.

Policjant od razu wsiadł do swojego pojazdu i ruszył w pościg za złodziejem. W trakcie pościgu policjant o zdarzeniu powiadomił dyżurnego tomaszowskiej jednostki prosząc o wsparcie. Uciekinier pędził ulicami miasta w stronę Suśca, nie zważając na przepisy ruchu drogowego, wykonując dość niebezpieczne manewry.

Uciekiniera zauważył kolejny policjant będący na wolnym. On również ruszył w pościg za skodą. Uciekający przed dwoma pojazdami mężczyzna, na zakręcie za miejscowością Pasieki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Następnie jego pojazd zatrzymał się na boku.

Jako pierwszy na miejscu pojawił się funkcjonariusz z KSP. Policjant podejrzewając, że kierującemu stało się coś poważnego, pobiegł mu z pomocą. Okazało, że z konfrontacji z drzewem wyszedł cało i nic poważnego mu nie dolega. Na pytanie policjanta o powód tego „szaleńczego” rajdu, ten oświadczył, że przed chwilą ukradł ze sklepu 4 telefony. Uciekał dlatego, bo widział, jak ktoś za nim jedzie.

Po wjechaniu do rowu 25-latek zdążył jeszcze ukryć w leśnej ściółce skradzione telefony. 25-letni mieszkaniec Ząbek został zatrzymany i przewieziony do tomaszowskiej komendy w celu wykonania z nim czynności procesowych. Wczoraj usłyszał zarzut za kradzieży 4 telefonów komórkowych. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. To tylko poświadcza że złodzieje to ludzie z ilorazem inteligencji kwiatka doniczkowego.

 2. ojtam ojtam …. to był św. Mikołaj tylko w przebraniu.

 3. tęczowy bojownik

  Kradzieże kradzieże i znowu kradzieże. Gdyby nie brak reformy oświaty, która wprowadziłaby obowiązkowe zajęcia z edukacji seksualnej. To społeczeństwo byłoby bardziej nowoczesne. Szanujące własność innych. Wszystko to jest wina postępu faszyzmu i nacjonalizmu w kraju. Stąd pochodzą zachowanie wymienione w artykule.

 4. Skok życia. Rozwalić skodę dla 4 smartfonów ze średniej półki. Ciekawe czy ta skoda to własna, czy firmowa, bo wtedy to dopiero będzie kolorowo.

 5. Kara nastąpiła od razu ze zdwojoną siłą , łupu brak , fajera rozj.bana a to nie koniec jeszcze jego nieszczęść , Pan Bóg nie rychliwy ale w tym wypadku sprawiedliwy jak to mawiają , do roboty matole a nie kraść…..

 6. Dyrdymałko Eustachy

  I znowu całości nieszczęścia winne przydrożne drzewo

 7. Do Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej. Tak z całą stanowczością ktoś kto wpisuje sobie nick
  tęczowy bojownik i piszę że gdyby wprowadzono edukacje seksualną w szkołach to nie było by złodziei jest dla mnie zwykłym nieudolnym trollem lub idiotą jak wolisz ?

  • biedak od dawna próbuje zaistnieć, ma kilka „nicków” , pewnie znudzony emeryt z włączonym non-stop lapkiem.

 8. Szkoda że policjanci byli na wolnym…. Gdyby byli na szybkim to może by go szybciej złapali

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności
Rajd Tylko dla Zuchwałych: Coś dla miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.