690 680 960

Źle zaparkował, widząc policjantów zaczął się denerwować. To był początek jego problemów (zdjęcia)

W miniony wtorek w Kocku policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał sporo narkotyków. Wszystko zaczęło się od tego, że 23-latek źle zaparkował swój pojazd.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Kocku. Policjanci zwrócili uwagę na nieprawidłowo zaparkowany pojazd marki Hyundai. Kiedy podjechali do samochodu i zapytali kierowcę co się stało, mężczyzna zaczął się dziwnie i nerwowo zachowywać.

W trakcie kontroli mundurowi znaleźli przy 23-latku dwa woreczki z zawartością zielonego suszu i białej substancji. Narkotest potwierdził, że są to marihuana i mefedron. Wobec powyższego mundurowi przeszukali auto 23-latka. W bagażniku hyundaia znajdowało się niemal 1,5 kg amfetaminy. 23-latek oświadczył, że wszystkie substancje należą do niego. Z takiej ilości narkotyku można sporządzić ponad 11 tysięcy porcji dilerskich amfetaminy.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a następnie poddali go badaniu na zawartość w organizmie substancji zabronionych z wynikiem pozytywnym dla marihuany i amfetaminy. W związku z tym, że istniało duże prawdopodobieństwo, że kierował on samochodem pod działaniem środków narkotycznych, policjanci zatrzymali 23-latkowi prawo jazdy. Pobrana została od niego również krew. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

23-latek został już doprowadzony do Sądu Rejonowego w Lubartowie, który zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztu. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości środków narkotycznych, a także kierowanie samochodem pod działaniem narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.

(fot. Policja Lubartów)

14 komentarzy

 1. ,aa,boKrzycho.paPj

  No mnie właśnie za wygląd ścigali milicjanci z dwu posterunków w powiecie zamojskim

  • Srał w majty jak zobaczył policjantów, wszyscy dilerzy tak robią jak widzą policję, ryzyko zawodowe. Szybko można ich namierzyć po śmierdzących dresach z dużym krokiem.

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Wspólnie to robili razem z mieszkańcami całej gminy,w myśl zasady prawda nic nie jest warta, najważniejsze to mieć kolesi, układy i znajomości

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas