690 680 960

Źle zaparkował, widząc policjantów zaczął się denerwować. To był początek jego problemów (zdjęcia)

W miniony wtorek w Kocku policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał sporo narkotyków. Wszystko zaczęło się od tego, że 23-latek źle zaparkował swój pojazd.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Kocku. Policjanci zwrócili uwagę na nieprawidłowo zaparkowany pojazd marki Hyundai. Kiedy podjechali do samochodu i zapytali kierowcę co się stało, mężczyzna zaczął się dziwnie i nerwowo zachowywać.

W trakcie kontroli mundurowi znaleźli przy 23-latku dwa woreczki z zawartością zielonego suszu i białej substancji. Narkotest potwierdził, że są to marihuana i mefedron. Wobec powyższego mundurowi przeszukali auto 23-latka. W bagażniku hyundaia znajdowało się niemal 1,5 kg amfetaminy. 23-latek oświadczył, że wszystkie substancje należą do niego. Z takiej ilości narkotyku można sporządzić ponad 11 tysięcy porcji dilerskich amfetaminy.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a następnie poddali go badaniu na zawartość w organizmie substancji zabronionych z wynikiem pozytywnym dla marihuany i amfetaminy. W związku z tym, że istniało duże prawdopodobieństwo, że kierował on samochodem pod działaniem środków narkotycznych, policjanci zatrzymali 23-latkowi prawo jazdy. Pobrana została od niego również krew. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

23-latek został już doprowadzony do Sądu Rejonowego w Lubartowie, który zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztu. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości środków narkotycznych, a także kierowanie samochodem pod działaniem narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Źle zaparkował, widząc policjantów zaczął się denerwować. To był początek jego problemów (zdjęcia)

(fot. Policja Lubartów)

14 komentarzy

 1. ,aa,boKrzycho.paPj

  No mnie właśnie za wygląd ścigali milicjanci z dwu posterunków w powiecie zamojskim

  • Srał w majty jak zobaczył policjantów, wszyscy dilerzy tak robią jak widzą policję, ryzyko zawodowe. Szybko można ich namierzyć po śmierdzących dresach z dużym krokiem.

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Wspólnie to robili razem z mieszkańcami całej gminy,w myśl zasady prawda nic nie jest warta, najważniejsze to mieć kolesi, układy i znajomości

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas