Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek podczas wycinki w lesie. Mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Wczoraj w lesie w Opolu Lubelskim doszło do wypadku w trakcie wycinki drzewa. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 9 w Opolu Lubelskim w rejonie ul. Przemysłowej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku podczas wyniki drzewa. Na miejscu interweniowała straż pożarna z PSP oraz OSP Opole Lubelskie, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejscu ratownicy zastali mężczyznę, który posiadał urazy ręki i nogi po uderzeniu gałęzi. Strażacy udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, a następnie poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala śmigłowcem.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie prowadzonych działań ratowniczych zablokowany był przejazd.

(fot. OSP KSRG Opole Lubelskie)

4 komentarze

  1. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

    Strażacy udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, a następnie poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala śmigłowcem – to jako premia za dzielne zachowanie.

  2. Dziadek ze Slamsowa

    Z takiego Opola karetką pogotowia do porządnego Szpitala w mieście wojewódzkim, telepaliby go ze 2 godziny, a helikopterem 15 minut (góra, pół godziny).

  3. To kara za bezprawne dewastowanie i wycinanie polskich(jeszcze) lasów.

Z kraju