Źle sobie dobrał towarzystwo na wieczór. Został ugodzony nożem, ratował się ucieczką

Dwie osoby, kobieta i mężczyzna, zostały zatrzymane do sprawy ugodzenia nożem 38-letniego mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Diamentowej w Lublinie, w trakcie odbywającej się w jednym z mieszkań zakrapianej alkoholem imprezy.

W poniedziałek przed godziną 23 pogotowie ratunkowe zostało powiadomione o zakrwawionym mężczyźnie znajdującym się na ul. Diamentowej w Lublinie. Kiedy na miejsce dotarli ratownicy medyczni okazało się, że 38-latek miał na ciele rany zadane nożem. Dodatkowo znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu. O wszystkim została powiadomiona policja.

Pomimo nalegań ratowników, mężczyzna nie chciał żadnej pomocy. Ostatecznie został przetransportowany do szpitala przy ul. Grenadierów. W trakcie rozmowy nie chciał wyjawić funkcjonariuszom, co mu się stało. Tłumaczył, że „jest z Tatar” i sam tę sprawę sobie załatwi. Ostatecznie policjanci ustalili, że przebywał on w mieszkaniu, w jednym z pobliskich bloków przy ul. Diamentowej.

W środku funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby: kobietę i mężczyznę. W trakcie prowadzonych czynności ustalili, że wspólnie z poszkodowanym razem spożywali alkohol. Doszło między nimi jednak do nieporozumień, w trakcie których 38-latek został zaatakowany nożem. Wtedy mężczyzna uciekł z mieszkania pozostawiając za sobą krwawy ślad.

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymana 46-latka miała 1,3 promila alkoholu, zaś 47-latek 1,5 promila alkoholu w organizmie. Oboje zostali umieszczeni w policyjnej celi do wytrzeźwienia. Obecnie policjanci cały czas prowadzą czynności wyjaśniające, gromadzony jest także materiał dowodowy. Niebawem zatrzymanym mają zostać przedstawione zarzuty.

(fot. lublin112.pl/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Towarzystwo to sobie dobrał idealnie do swojego statusu i upodobań .

 2. Czy to oby nie towarzystwo od ostatnich podpaleń? Swoją drogą ciekawe co ludźmi kieruje, żeby być takimi patolami? A może to po prostu brak szarych komórek? Ciekawe to…

 3. Szukasz wrażeń? Nudzisz się? Zbrzydła ci monotonia domowej izolacji? Jedź na Diamentową. Wrażeń (mocnych) będziesz miał moc. Kilka dni temu – próba uduszenia i podpalenie, ucieczka w środku nocy. Teraz dźganie nożem. A w tle wódzia, dużo wódzi. I żeby było bardziej nastrojowo – nocne ciemności…

 4. Widać dobry chłopaczyna z Tatarow. To się szanuje z farcikiem mordy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8014zł -0.13%
  • GBP 5.2376zł -0.26%
  • EUR 4.5546zł -0.01%
  • CHF 4.1198zł -0.52%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja