Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Źle się poczuł w trakcie jazdy. Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z renaultem (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 874 Bogucin – Kurów, czyli stara droga krajowa z Lublina do Warszawy. W Garbowie zderzyły się dwa auta.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 13 w Garbowie w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 874 Bogucin – Kurów zderzyły się dwa samochody dostawcze: volkswagen i renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Garbowa i z Lublina, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna poruszał się w kierunku Lublina. W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka renaultem. Następnie volkswagen odbił się i zatrzymał w przydrożnym rowie.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę volkswagena przetransportowano do szpitala. Z dotychczasowych ustaleń wynika, ze mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy. Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające. Droga jest całkowicie zablokowana.

Źle się poczuł w trakcie jazdy. Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z renaultem (zdjęcia)

Źle się poczuł w trakcie jazdy. Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z renaultem (zdjęcia)

Źle się poczuł w trakcie jazdy. Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z renaultem (zdjęcia)

Źle się poczuł w trakcie jazdy. Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z renaultem (zdjęcia)

Źle się poczuł w trakcie jazdy. Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z renaultem (zdjęcia)

Źle się poczuł w trakcie jazdy. Zjechał na przeciwległy pas, zderzył się z renaultem (zdjęcia)

(fot. OSP KSRG Garbów)

20 komentarzy

 1. W sumie to jest bardzo dobre tłumaczenie ,też jak kiedyś w kogoś przywalę ,to powiem że slabo mi się zrobiło i nic mi pamiętam ,wtedy chyba człowiek jest usprawiedliwiony i nie dostanoe mandatu? Bo jak dostaje to po kiego się tlumaczyć i wysłać niestworzone historie?

  • Chyba nie wiesz co piszesz człowieku. Byłem świadkiem tego zdarzenia, udzielaliśmy kierowcy pierwszej pomocy. Mężczyzna stracił przytomność za kierownicą i odzyskał ją dopiero po pewnym czasie. Daruj sobie takie komentarze.

   • Jeżeli był chory – powinien się zatrzymać wcześniej. Nie powinien kierować. To, nie jest żadne wytłumaczenie. Powinien zatrzymać się nawet na środku drogi, a nie jechać w nadziei, że może uda mu się dojechać.

   • To jakim prawem on jeździ samochodem jak jest chory?! To drogowy bandyta zabójca! Natychmiast odebrać PRAWO jazdy. Najpierw niech się leczy potem jeździ autem.

    • Takim prawem że mężczyzna był zdrowy a raczej nie byl świadom że może być chory. Nigdy wcześniej nie miał podobnych symptomów. Oskarżanie go nie znając szczegółów zdarzenia jest nie na miejscu. Był trzeźwy, młody nie miał stwierdzonych żadnych chorób i był w ogromnym szoku. To co się z nim działo przypominało atak padaczki, napewno zostanie przebadany i zostanie odebrane mu prawo jazdy. Może równie dobrze mieć guza mózgu o którym nie miał pojęcia. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności że dostał ataku w trakcie jazdy, najważniejsze że nikt nie ucierpiał.

     • „Oskarżanie go nie znając szczegółów zdarzenia jest nie na miejscu.” Tak samo jak bronienie go, a może nie spał od 20h, a może lubi sobie wciągnąć coś nosem, a może to a może tamto…

  • Dostaniesz mandat, jak kogoś zabijesz to pójdziesz siedzieć, ludzie po prostu to ofiary losu co nie potrafią przyznać się do winy… ale już nie jeden polityk czy celebryta udowodnił, że najlepsze na uniknięcie odpowiedzialności to mieć plecy.

  • Art. 129. 1. Czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem ruchu na drogach, kierowanie ruchem i jego kontrolowanie należą do zadań Policji.
   2. Policjant, w związku z wykonywaniem czynności określonych w ust. 1, jest uprawniony do:
   13) występowania w uzasadnionym przypadku z wnioskiem o ocenę stanu zdrowia kierującego pojazdem

   • O co Ci człowieku chodzi chyba mężczyzna kierujący pojazdem został transportowany karetką do szpitala więc napewno zostaną przeprowadzone badania. Zajmij się swoim życiem zamiast mówić że facet wymyślił sobie tą ,, historyjkę” by uniknąć odpowiedzialności.

 2. Brak predyspozycji zdrowotnych do kierowania pojazdami. Zatrzymanie PJ oraz zakaz kierowania pojazdami z powodów zdrowotnych. Wybiegające psy czy inne zwierzęta stały się już zbyt oklepana próbą usprawiedliwienia.

 3. Ludzie wam to się chyba serio we łbach poprzewracało. Mężczyzna stracił przytomność i są na to świadkowie a wy pierdzielicie że też tak zrobicie by uniknąć odpowiedzialności? Mężczyzna napewno nie spowodował wypadku specjalnie więc zajmijcie się swoim życiem zamiast wrzucać wszystkich do jednego worka i mówić że każdy może znaleźć sobie taką wymówkę.

  • Był taki jeden co 3 lata temu wjechał w kondukt żałobny w wyniku którego zmarło 3 miesięczne dziecko… facet się próbował bronić, że źle się poczuł i zasłabł. To mu biegli stwierdzili, że wypadek spowodował bo utracił potrzebną za kierownicą uwagę i koncentrację i dostał 8 lat.
   To się ciebie zapytam co świadkowie widzieli? Że leży na kierownicy i jedzie na czołówkę? Ile on jechał pół przytomny zamiast zjechać na pobocze albo zwolnić? A może ma narkolepsję z katapleksją?

 4. Zdarzyło się i nic nikt nie poradzi. Miejmy nadzieję że kierowca cały i zdrowy

 5. nikt nie wie co tak naprawdę się stało więc po co się wogóle wypowiadać to ja nie wiem

 6. Według mnie komentarze typu ,, znalazł sobie wymówkę” są nie na miejscu. Nikt nie wie i raczej nie będzie wiedział dlaczego mężczyzna stracił przytomność być może nigdy na nic nie chorował ani nie odczuwał żadnych objawów no nie wiemy. Możemy tylko gdybać.

 7. Powtarzać to należy w kołko. ODEBRAĆ natychmiast prawo jazdy. ! jeżeli człowiek jest chory to niech się najpierw leczy. To jest niedoszły mordercą drogowy. Co by się stało gdyby uderzył w dzieci na przejściu dla pieszych lub spowodował inną tragedie.

 8. Wszyscy wiecie tyle co kot napłakał. Najodważniejszy był ten co wyciągnął faceta z samochodu. Gościu dostał padaczki i zajęć*** w renault . Mało tłumaczenia. Odebrać prawko i tyle

 9. Człowiek dla człowieka wilkiem. Czy naprawdę osobę która spowodowała nieumyślnie wypadek trzeba nazywać drogowym mordercą? Co jeśli komuś z was zdarzyłaby się taka sytuacja? Też bylibyście tacy mądrzy? Nie zawsze wszystko da się przewidzieć na drodze. Nawet chwila nieuwagi i może stać się tragedia. Wy wszyscy myślicie chyba że chłop zrobił to celowo? Jedno jest pewne mężczyzna który spowodował zderzenie powinien zostać dokładnie zbadany a o tym jakie zostaną wobec niego wysnute kary zdecyduje już policja.

  • Jeśli ignorował sygnały organizmu takie jak zawroty głowy, „mroczki przed oczami”, nudności, nadmierna potliwość, uczucie ciepła, bladość skóry, zaburzenia widzenia i słuchu i cisnął dalej przed siebie zamiast zjechać, albo chociaż włączyć awaryjne i stanąć w miejscu to powiedziałbym, że TAK zrobił to celowo.

Z kraju