690 680 960

Zjechała na chodnik, peugeot uderzył w znak. Policjanci zatrzymali kierującej uprawnienia (zdjęcia)

Wszystko wskazuje na to, że problemy zdrowotne były przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Świdniku. Policjanci zatrzymali kierującej uprawnienia do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 13 na ul. Okulickiego w Świdniku. Na skrzyżowaniu z ul. Baczyńskiego samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w znak. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kobieta kierująca peugeotem zjechała nagle z jezdni na chodnik, po czym auto zatrzymało się przed sklepem z rowerami uderzając w znak.

Jak wyjaśniają świadkowie, kierująca w trakcie jazdy źle się poczuła i zasłabła. Na szczęście w tym czasie na chodniku nikogo nie było. Mieszkanka powiatu lubelskiego trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Zgodnie z przepisami, funkcjonariusze zatrzymali kobiecie uprawnienia do kierowania.

(fot. nadesłane – Czytelnik)

14 komentarzy

 1. Brawo dla POLICJI każdemu po wypadku powinni odbierać i wysyłać na psycho testy i badania lekarskie jak kierowcy zawodowi.

  • klos widać że mpkiem po lublinie jeździsz i to zaraz za kierowcą żeby w razie wu przykonfiturzyć, dziadek donosił ojciec donosił, a krew ta sama nie ?? jak służby nazywali twoich przodków?? antek, stefan czy jak. że donosili to napewno.

 2. Jak to nie był pierwszy atak epilepsji, to gratuluję lekarzowi prowadzącemu, będzie miał cieplutko.
  Jak to był pierwszy atak epilepsji, to współczuję kobiecie.
  W wieku lat 40 oznacza, w zdecydowanej większości przypadków, bardo niemiłe wieści i utrata prawa jazdy to teraz jej najmniejszy kłopot.

 3. Mając padaczkę i siadać za kierownice?! trzeba być kompletnym idiotą.

  • Oczywiście szanowny Pan nie zdołał pomyśleć i wyobrazić sobie sytuacji, w której to był jej pierwszy przypadek epilepsji?

 4. Nie wiadomo co gorsze na drodze. Kobiecina z padaczką, czy zdrowy fizycznie (tylko fizycznie) kierowca z aŁdi.

  • Franiu a ty dalej masz ból dooopy, że nie stać cię na porządne Audi ? Jedyne 4 kółka to oglądasz w swoim resoraku …

  • rolnik co nieznalazł żony

   Wiadomo. Pedalista na chodniku !!

 5. Idę o zakład ze to nie jej pierwszy atak. Ludzie mają głęboko w du** to czy zrobią komuś krzywdę czy nie. Wsiada i jedzie. Liczy się wygoda własnej du**….

  • Jak to nie pierwszy atak, to musiała się leczyć.
   Jak się leczyła, to nie mogła mieć prawa jazdy.

   A jednak na miejscu odebrano jej prawo jazdy.

 6. czekajcie a jak koło krakowa policjant w most nie trafił i spadł do rzeki, stracił prawko?? a nie on był zdrowy XD i tylko wpadł do rzeki a nie znak przestawił. POLSKA RÓWNY KRAJ.

 7. Jak nie potraficie czytać to oglądajcie obrazki i nie wpisujcie głupich komentarzy. Gdzie do cholery jest napisane że miała atak epilepsji ?! Jest napisane że źle sie poczuła i zasłabła! A może była odwodniona , moze miała anemie .. rożne rzeczy mogą sie przytrafić kazdemu..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej