Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej przyczyną kolizji (zdjęcia)

W piątek przed południem na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W rejonie kolizji mogą jeszcze występować utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Nadbystrzycką. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe, na miejscu interweniowali policjanci.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem jadąc w kierunku ul. Krochmalnej zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej i uderzyła w bok citroena, którego kierowca poruszał się ul. Nadbystrzycką od strony ul. Janowskiej.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Powoli kończą się tam utrudnienia z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Zapewne mąż będzie zadowolony po powrocie do domu…

 2. Ja mawiają niektórzy na tym forum. Lepiej się zatrzymać, rozejrzeć i upewnić, ze nic nie nadjeżdża. Nawet jeżeli mamy teoretyczne pierwszeństwo.

 3. jeżdżę tam prawie codziennie i bardzo często ludzie zap… z Jana Pawła na Diamentową, jakby ronda czy świateł w ogóle tam nie było, nie pojmuję, z czego to wynika
  chociaż ostatnio panna przede mną zjechała sobie ze skrzyżowania na czerwonym jakby nigdy nic, dobrze, że światła dopiero się zmieniły i wstrzeliła się między pierwszy pierwszy a drugi „rządek” ruszających samochodów

 4. Wiejskie studenty przyjechaly

 5. na tym skrzyżowaniu jest dokładnie tak jak napisała Ewa 33 ja tam jeżdżę codziennie do pracy i z pracy i to samo obserwuję- permanentne przejeżdżanie na późnym pomarańczowym wczesnym czerwonym jakby nigdy nic to dotyczy również wymuszenie pierwszeństwa i przejeżdżanie na czerwonym świetle na innych lubelskich skrzyżowaniach -ręce opadają 😠

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8066zł -0.18%
  • GBP 5.2908zł -0.14%
  • EUR 4.5829zł 0.17%
  • CHF 4.1809zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS