Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na zielonej strzałce pojechał prosto. Zderzył się z ciężarówką

Dzisiaj przed południem na lubelskim Czechowie zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 10:10 na ulicy Smorawińskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Szeligowskiego samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący volkswagenem starszy mężczyzna, jadąc ul. Szeligowskiego zatrzymał się przed rondem. Gdy zaświeciła się zielona strzałka na sygnalizatorze, ruszył do przodu.

Nie skręcił jednak w prawo lecz pojechał prosto, wprost przed jadącą al. Smorawińskiego w kierunku al. Spółdzielczości Pracy ciężarówkę. Jej kierowca za wszelką cenę usiłował uniknąć wypadku. Zaczął hamować, jednak doszło do zderzenia pojazdów.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Kierujący volkswagenem 74-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Przez blisko dwie godziny w miejscu wypadku występowały utrudnienia w ruchu.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

Na zielonej strzałce pojechał prosto. Zderzył się z ciężarówką
(fot. nadesłane – Michał)

Na zielonej strzałce pojechał prosto. Zderzył się z ciężarówką
Na zielonej strzałce pojechał prosto. Zderzył się z ciężarówką
Na zielonej strzałce pojechał prosto. Zderzył się z ciężarówką
Na zielonej strzałce pojechał prosto. Zderzył się z ciężarówką

(fot. lublin112)
2015-09-12 13:11:04

15 komentarzy

 1. Pierwsze zdanie: „Do wypadku doszło w sobotę około godziny na ulicy Smorawińskiego w Lublinie.”
  Ale około której? 😉

  • Pisze jak byk o ktorej

   • Bo dopisali, to teraz pisze jak byk. Uważasz, że zawartość cudzysłowu wpisałem „z palca”? Jeżeli tak myślisz, to wyprowadzę cię z błędu: zrobiłem CTRL+C i następnie CTRL+V.
    Szanowna redakcja czasami odpisuje w komentarzach i przyznaje się do skuchy, a czasami nie. Z reguły jak ktoś kulturalnie zwróci uwagę, to nie odpisują, tylko zmieniają co tam trzeba. Za to jak ktoś w sposób cyniczny, lub wręcz chamski im napisze, to wtedy biją się w pierś. 😉

 2. Zabrać prawo jazdy. Równie dobrze mógł wjechać w bok prawidłowo jadącej osobówki i kogoś zabić.

 3. i jak zawsze strażacy byli pierwsi i przybyli i wszystkich uratowali, a ratownicy medyczni, którzy byli sporo przed strażą to tylko do szpitala zawieźli… !!!!!

 4. Co tu wyjaśniać, dziadzia dorwał samochód, na skrzyżowaniu zobaczył że coś zielonego zamajaczyło no to jazda, nie tylko młodzi są zagrożeniem na drodze

 5. tępy dziad z golfa, szkoda ze nie trafił go w drzwi kierowcy

 6. Te strzałki to jakaś plaga ,debile sądzą że to zielone światło .Zwrócić uwagę to mało nie pobiją bo przecież zielone światło mieli ,odsyłał bym takich na ponowny kurs

 7. Po 50 -tym roku życia obowiązkowo na badania lekarskie kierować i prawo jazdy czasowe powinno być.

  • A młody kierowca przez pierwsze trzy lata powinien jeżdzić wyłącznie w asyście kierowcy z dłuższym stażem. Każde złamanie przepisów w tym okresie powinno skutkować powtórnym egzaminem Uprawnienia na próbę. W przypadku furmanów łamiących przepisy poruszających się bolidami MW- dożywotni zakaz posiadania uprawnień.

   • dodał bym jeszcze idiotów z ałdi, widziałem dwa dni temu takiego debila na obwodnicy to pasem awaryjnym wyprzedzał tak mu się spieszyło, o mało nie trafił na barierki, nie wiem co to za plaga tych debili w bolidach i ałdi, psują tylko opinię marki i jak jakiś normalny kupi taki pojazd to jest postrzegany za debila.

 8. 74 lata, to może już pora na rozstanie się z prawkiem, Panie kierowco VW.

 9. Co najlepsze, dziadek nie przyjął mandatu.

Z kraju