Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na trasie Lublin – Warszawa. Droga całkowicie zablokowana

Po wypadku całkowicie zablokowana jest trasa Lublin – Warszawa. Kierowcy muszą korzystać z objazdów.

Do wypadku doszło w sobotę po południu tuz za miejscowością Gończyce. Zderzyły się tam trzy samochody. Na miejscu cały czas trwa akcja ratunkowa, są osoby ranne.

Droga krajowa nr 17 Lublin – Warszawa jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą korzystać z objazdów przez Łaskarzew, bądź lokalnymi drogami przez Chotynię.

Ze wstępnych informacji wynika, że utrudnienia mogą potrwać nawet kilka kilka godzin.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!


Wyświetl większą mapę(fot. Nadesłane Kasia)
2015-09-12 13:59:39

5 komentarzy

  1. Wzniesienia, zakazy wyprzedzania, fragmenty z przerywana i wszystko w sumie linia prosta,przeplatana wysepkami. Jeżdzę codziennie od Lublina w tamte strony i sam jeżdżąc szybko,czesto jestem świadkiem wielu niebezpiecznych sytuacji. Wystarczy chwila nieuwagi i mozna kiepsko skończyć. Oby jak najrzadziej.

    • Właśnie dlatego panie Macieju nie należy jeździć szybko bo można samemu kiepsko skończyć i komuś jeszcze krzywdę zrobić. Strasznie mnie dziwi „kozaczenie” na drodze, przeskakiwanie na styk po jednym samochodzie tylko po to żeby za 10 minut być kilka samochodów dalej, wyprzedzanie na ciągłych, bezsensowne przekraczanie prędkości. Ja na to wszystko mam jedno określenie – głupota.

  2. Grunt to przeturlać się całą drogę do Wawy 60 km/h, przed fotoradarami hamując profilaktycznie do 40 km/h. Normalnie na trasie nic się nie stanie jadąc te 100 km/h, zwalniając w zabudowanym. Tak jak i obwodnicą jadąc przepisowe 120 km/h. Zgadzam się tylko co do tego, że nie ma co ryzykować wyprzedzaniem jak nie ma na to miejsca, jest po górę, etc. Ale jak można bezpiecznie wyprzedzić to nie widzę sensu turlać się za jakimś zawalidrogą.

    • Dla ciebie zapewne każdy jadący zgodnie z przepisami to zawalidroga. Już to widzę jak zwalniasz w zabudowanym. Już nie jednemu kozakowi wydawało się że zdąży wyprzedzić ale trafił z naprzeciwka na takiego samego idiotę.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo