690 680 960

Zginął tragicznie przed własnym domem. Naprawiał samochód

Tragicznie w skutkach zakończyły się prace przy naprawie samochodu. Mężczyzna został przygnieciony, gdy auto zsunęło się z podnośnika.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj przed południem w Izbicy. Jeden z mieszkańców miejscowości przed domem postanowił dokonać naprawy w swoim aucie. Najprawdopodobniej zamierzał wymienić olej. Ustawił samochód na podnośniku a następnie położył się pod autem. Po chwili pojazd zsunął się i przygniótł mężczyznę.

Sąsiedzi gdy zauważyli co się stało, powiadomili służby ratunkowe. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować, lekarz stwierdził zgon 38-latka.

Na miejscu czynności w sprawie ustalenia okoliczności zdarzenia przeprowadzili policjanci. Jak wstępnie ustalono, był to nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna nieprawidłowo zabezpieczył auto, które podczas pracy opadło na znajdującego się pod nim mężczyznę.

AKTUALIZACJA 17:20
Jak nas poinformowano, pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili sąsiedzi, którzy uwolnili mężczyznę spod auta. Następnie załoga karetki pogotowia ratunkowego przez kilkanaście minut prowadziła akcję reanimacyjną. Jednak ta nie powiodła się. Zmarł on z powodu obrażeń spowodowanych przygnieceniem przez auto.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-02-21 16:40:08

36 komentarzy

  1. ZGADZAM SIĘ I MAM DO NICH SZACUNEK ALE NIE MOŻE BYĆ PRZEKŁAMAŃ W ARTYKULE JAKIE BYŁY NA POCZĄTKU ODNOŚNIE BOHATERSTWA STRAŻAKÓW

  2. ja bym wczoraj zginal 10cm i bym mial glowe zgnieciana, auto mialem podparte z dwoch stron na kostce brukowej i zabezpieczone kola z tylu ani nie wiedzialem kiedy, jak auto na bok sie zsunelo, zderzak mi przygniotl klatke piersiowa i 2 zebra zlamane na szczescie dziadek kolega i wujek podniesli przod belka bo juz nie moglem oddychac,
    nigdy nie wiadomo co nas czeka zawsze cos mozna zle zrobic ale lepiej zeby sie nie uczyc na wlasnych bledach…

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas