Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zdewastował wiatę przystanku autobusowego

20-letni chełmianin odpowie przed sądem za zniszczenie wiaty przystanku autobusowego. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po zdarzeniu. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem.

W minioną sobotę wieczorem chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu wiaty przystanku autobusowego na osiedlu Dyrekcja Górna w Chełmie.

Przypadkowa osoba widziała zdarzenie i opisała wygląd prawdopodobnego sprawcy. W wyniku penetracji terenu policjanci zatrzymali kilka ulic dalej mężczyznę odpowiadającego podanemu opisowi. Był to 20-letni chełmianin, który swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem.

Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę 5 tysięcy złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

 1. Jak masz słabą głowę synku to unikaj alkoholu, bo narobisz sobie tylko kłopotów.

  • Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

   Ten synek już sobie ( i swoim rodzicom) narobił kłopotów.
   Ale innych „synków” informuję, że alkohol jest co prawda dla ludzi, ale nie dla tych co mózgów nie mają.
   Tacy nawet wąchać alkoholu nie powinni

 2. Przecież on w podatku akcyzowym uiścił ubezpieczenie za wszelakie szkody wyrządzone pod wpływem produktu.

 3. „Przypadkowa osoba widziała zdarzenie i opisała wygląd prawdopodobnego sprawcy. W wyniku penetracji policjanci zatrzymali kilka ulic dalej mężczyznę odpowiadającego podanemu opisowi”.
  Penetrować to można komuś w doopie lub pipie.

 4. Penetrować definicja w czasie stosunku seksualnego wprowadzać peniiis lub inną część swojego ciała w głąb ciała partnerki lub partnera

Z kraju

Polityka i społeczeństwo