Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na kolejowym terminalu przeładunkowym. Nie żyje młody mężczyzna

W poniedziałek rano w miejscowości Małaszewicze Małe doszło do tragicznego wypadku kolejowego. Nie żyje mężczyzna przyciśnięty do krańcowej zapory przez skład towarowy.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 7 na kolejowym terminalu przeładunkowym w miejscowości Małaszewicze Małe w powiecie bialskim.

Policjanci ustalili wstępnie, że 25-letni pracownik został przyciśnięty do krańcowej zapory przez skład towarowy. Niestety w wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. W chwili wypadku maszynista prowadzący skład był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Czynności na miejscu wykonywane były przy udziale Państwowej Inspekcji Pracy i pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone, celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

11 komentarzy

 1. Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

  O tyle mi ulżyło, że maszynista był trzeźwy, bo rodzina zmarłego wydusiłaby z niego ostatni grosz jako odszkodowanie za „skórkę”.

  • Ci sami trolle ??? I ich poziom komentarzy.

  • To, że ktoś jest/kieruje pod wpływem alkoholu, nie czyni jeszcze z niego sprawcy wypadku. Trzeźwy jadący pod prąd ekspresówką zawsze będzie winny zderzenia z pijanym jadącym w prawidłowym kierunku. Natomiast kierujący samochodem pod wpływem alkoholu, zawsze będzie winny kierowania pod wpływem alkoholu.

 2. Selekcja naturalna?

 3. To wina Tuska

 4. Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

  A mnie sie wydaje, że miał choroby współistniejące

 5. Tam co raz jakiś wypadek śmiertelny mają.

 6. Ja bym stawiał o zakład o flache że starymi robolami cwaniakami

Z kraju