Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Po zderzeniu na łuku drogi zablokowana DK 74. Dwie osoby w szpitalu

Wciąż nie ma przejazdu drogą krajową nr 74 w powiecie kraśnickim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 15-tej w miejscowości Liśnik Mały w powiecie kraśnickim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: opel i mercedes. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze kraśnickiej drogówki, pojazdy jechały z naprzeciwka. Na łuku drogi kierowca jednego z nich, najprawdopodobniej za skutek zbyt dużej prędkości stracił panowanie nad kierownicą i auto wpadło na mokrej nawierzchni w poślizg.

Pojazd zjechał na przeciwległy pas jezdni gdzie zderzył się z drugim autem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dwie osoby z opla z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala w Kraśniku. Jak nas poinformowano, poszkodowani byli przytomni i ich życie nie jest zagrożone.

Droga krajowa nr 74 Kraśnik – Annopol jest w miejscu wypadku całkowicie zablokowana. Ruch pojazdów kierowany jest objazdem przez Olbięcin.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelnika. Marek – DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-08-24 15:54:58

5 komentarzy

  1. Cieć z Lubartowskiej

    Cóż, bywa i tak. Nawet dość często – niedostosowanie szybkości do aktualnych warunków atmosferycznych.

  2. Jechałem za tym mercedesem jakiś czas, ludzie w średnim wieku, jechali spokojnie, przepisowo, wyprzedziłem ich i potem oni jechali za mną kilkanaście kilometrów, w Liśniku Małym na drugim pasie z przeciwka jechał za szybko czarny opel. Najpierw lekko „ściął” zakręt, zarzuciło mu lekko tył, potem za mocno odbił w przeciwną i zjechał na przeciwny pas wprost w merca (widziałem we wstecznym)

  3. Chyba OLBIĘCIN , redakcjo?

  4. Od strony Annopola objazd był przez Marynopole, Budki, a potem, poza miejscowymi, wielu kierowców zwyczajnie się gubiło, nie było oznakowania jak wrócić do trasy na Kraśnik.

Z kraju

Sport