690 680 960

Zderzenie volkswagena z oplem na rondzie. Jeden z kierowców wjechał na czerwonym (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną wieczornego zderzenia dwóch samochodów osobowych na al. Solidarności w Lublinie. Nikt nie ucierpiał, sprawca został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 19 na rondzie Kuklińskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Lubomelskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i opel. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał al. Solidarności od strony zamku i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Lubomelską. Zignorował jednak wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z volkswagenem, który poruszał się al. Solidarności od strony Warszawy.

Podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

13 komentarzy

 1. LKR i wszystko jasne , łone tam rond nie majo

  • Nie prowda. Łunos jest jedno rundo. Mo nawet nazwe – Rundo dzbana.

  • Tak to prawda, ale tutaj kolizja nie była na rondzie. Przecież światła tam są, więc żadna zasada ronda nie działa

 2. Światła , światła i rondo trza zrobić .

 3. Volskwagen ma jeszcze kilka zderzakow w garazu na takie okazje. Co tydzien inny :))))

 4. Nowe „Rondo Blacharzy”?

 5. Drugi wypadek w tym miejscu tego samego dnia, około godziny 15 również coś tam się podziało tylko, że po stronie Kompozytorów.

 6. no to teraz z opc poleci oc 😉

 7. Jechałem o18.20 i widziałem te samochody rozbite. Ale światła nie działały. Nawet pulsacyjne pomarańczowe

 8. Też jechałem koło 18, światła były wyłączone i tłumoki stały z jednej i z drugiej strony ronda bo nie wiedzieli jak się jeździ bez sygnalizacji świetlnej 😀

 9. Wjazd na czerwonym to jedno. Ale dlaczego ten drugi (mający zielone, czyli zezwolenie na wjazd na skrzyżowanie) wjechał jak Święta Krowa z „teoretycznym pierwszeństwem”, czyli bez upewnienia się, że wjazd będzie bezpieczny?
  A tyle się mówi i pisze (choćby na tym forum), żeby przed wejściem na przejście/wjazdem na skrzyżowanie/przejazd: rowerowy/kolejowy upewnić się, że nic nie nadjeżdża. Dzieci w przedszkolu się nawet tego uczy.
  Lejce powinno się obu drogowym amebom zabrać, i to na dłuższy okres.

 10. niektórzy robią chyba celowo dzwony
  jakim trzeba być ślepakiem żeby nie umieć przejechać prawidłowo bez dzwona

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas