690 680 960

Zderzenie volkswagena z volvo na al. Spółdzielczości Pracy. Droga w kierunku Lubartowa całkowicie zablokowana

Ogromne utrudnienia w ruchu występują na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa. Droga jest zablokowana, utworzyły się bardzo duże korki.

Do wypadku doszło we wtorek o godzinie 15:35 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Nasutowską zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i volvo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna jechał w kierunku Lubartowa. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volvo, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę volkswagena przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Al. Spółdzielczości Pracy w kierunku Lubartowa jest całkowicie zablokowana. Utworzyły się bardzo duże korki. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 18.

2018-08-21 16:35:53
(fot. lublin112.pl, nadesłane Tomek, Dominika, Beata, Barbara)

15 komentarzy

 1. Dobrze,że po mojej interwencji zdjęli w końcu ten biały pasek.

 2. Stałem na światłach przed Związkową już czułem że będą problemy bo mimo 2 zmian świateł wszystko stało, szybka decyzja, przeskok w lewo w związkową, potem w choiny przez Ikea ślimakiem i zaraz wyskoczyłem za wypadkiem…

  • A ja wjeżdżam na skrzyżowanie później w lewo później w prawo na rondzie zmieniam pas z prawego na lewy daje po hamulcu ręcznym i driftem wjeżdżam w ulicę jednokierunkową na której znowu zawracam lekki przeskok nad torami i tyłem na parking.

 3. O 17 korek był od McDonald’s do Ikea, wszystko stało. Można było objechać przez parkingi Ikei jak już ktoś napisał. Kierowca Volvo bez obrażeń, uwielbiam te wozy.

 4. Buractwo do ikei

 5. paseratti rozbite, krol polskiej wsi

 6. Tak samo. Można było osiwieć w tym korku

 7. masz BMW prawda ?

 8. najlpszy model volvo o ile silnik benzynowy .. kog w tym kraju na to cacko stać na jego utrzymanie.. w co on tak przypier.. ze się pogioł przecież to pancerniaki

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas