Zderzenie trzech pojazdów na drodze krajowej nr 17. Dwie osoby nie żyją (zdjęcia) AKTUALIZACJA

W czwartek po południu na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejscu pracują służby ratunkowe, droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 16 na drodze krajowej nr 17 na wysokości miejscowości Zatyle w powiecie tomaszowskim, na trasie Bełżec – Lubycza Królewska.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej zderzyły się tam trzy pojazdy, dwa osobowe i jeden ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, zaś jedna została ranna.

Droga w rejonie zdarzenia jest całkowicie zablokowana, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Policja oraz służba utrzymania DK 17 zabezpieczają miejsce zdarzenia, wprowadzono objazd dla samochodów osobowych przez DK 17 – m. Szalenik Kolonia – m. Szalenik – m. Lubycza Królewska – DK 17, samochody ciężarowe oczekują na DK 17 na wznowienie ruchu.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 20.

AKTUALIZACJA 18:40

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi na łuku jezdni z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym. Niestety wyniku zdarzenia dwie osoby z audi poniosły śmierć na miejscu.

(fot. nadesłane Aleksandra – dziękujemy!, Policja Lublin)

21 komentarzy

  1. widok straszny

  2. Po pierwsze mój tato nie doprowadził do zderzenia celowo najprawdopodniej miał zawał!!!a to co wy piszecie ze chciał odszkodowanie to już jest szok😭😭😭 ja nie rozumiem jak można tak pisać jak się nie zna faktów😭 on jechał z moja mama do lekarza !!? Wiec jeśli nie macie pojęcia co się dokładnie wydarzyło to nie piszcie na forum😭

  3. Bardzo współczuję rodzinie ale najgorsze że e czytając te komentarze „ekspertów” to brak słów. Ile z Was tam było i wiedziało co tam się stało? Raczej nikt a tacy mądrzy jesteście. Dwie osoby zginęły to jest ból nie do opisania. Życzę tym ” najmadrzejszym” abyście zawsze umieli być tacy mądrzy jak pisaliście te komentarze

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin