Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut przed przejściem dla pieszych. Trzy osoby poszkodowane (foto) AKTUALIZACJA

Jechali jeden za drugim, przed przejściem dla pieszych doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu pracują policjanci. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło w środę około godziny 18:30 w miejscowości Ciecierzyn koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zderzeniu trzech aut. Jednak z dotychczasowych ustaleń policji wynika, iż w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Wszystkie auta jechały w tym samym kierunku. Zdarzenie miało miejsce przed przejściem dla pieszych na wysokości suszarni warzyw. Było to klasyczne najechanie na tył.

W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby, które przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności oraz przyczyny wypadku. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane – Михаил)

11 komentarzy

  1. Normalka,nigdy ich nie zabraknie ,tych wiecznie spieszących się jadących na zderzaku posiadaczy prawa jazdy ,zdziowionych tym że ktoś się wogule po coś zatrzymuje przed przejsciem dla pieszych …i po co się zatrzymuje taki jeden z drugim ? żeby stała się tragedia ?

  2. jazda na zderzaku

  3. jeszcze szybciej i blizej

  4. W wypadku uczestniczyły dwa auta nie trzy.

  5. Zmiana przepisów doprowadziła do większych ofiar wśród nie tylko pieszych. Zwolennicy nowych przepisów pewnie są z tego dumni

  6. A wystarczy spojrzeć w lusterko wewnętrzne i dać temu z tyłu , siedzącemu na zderzaku jakiś sygnał, że mamy zamiar za chwilę się zatrzymać

  7. Ważne ,że liczba poszkodowanych pieszych maleje. To ,że rośnie inna liczba nikogo nie interesuje. Prawo działa!

Z kraju