690 680 960

Zderzenie toyoty z audi. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Kolejny, tym razem na szczęście niegroźny wypadek na lubelskich ulicach. Na miejscu pracują policjanci. Nie ma jednak większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16:45 w rejonie skrzyżowania ul. Jana Pawła II i Nadbystrzyckiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: toyota i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. Kierująca toyotą kobieta wjechała w tył poruszającego się przed nią audi.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierującą audi kobietę przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Mamy dzisiaj fatalne warunki pogodowe. Przy ładnej słonecznej pogodzie jest najwięcej wypadków/kolizji. Najbezpieczniej jest gdy jest ślisko.

    • Wychodzi na to, że nie należy dróg posypywać w zimie solą, ale przez pozostałe pory roku należy jezdnie pokrywać czymś poślizgowym.

  2. Jak się prowadzi auto to nie wolno grzebać w majtkach ani gadać przez telefon w tym samym czasie. Trzeba ” czymś” kierownicę trzymać , a rozdziawione nogi źle się układają na „pedałach ” . Wrócić bezpiecznie do domu i tam można sobie własnoręcznie dogadzać do woli aż palce spuchną.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie