Zderzenie seata ze skuterem. Utrudnienia w ruchu na ul. Zamojskiej

Spore utrudnienia w ruchu na ulicy Zamojskiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 10 na ulicy Zamojskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Rusałka zderzyły się dwa pojazdy, samochód osobowy oraz skuter. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący seatem, jadąc od strony al. Unii Lubelskiej, wykonywał manewr skrętu w lewo, w ulicę Rusałka. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony ulicy Królewskiej motorowerzyście. Doszło do zderzenia pojazdów w wyniku którego, kierujący jednośladem upadł na jezdnię.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierujący skuterem młody mężczyzna został przetransportowany do szpitala. W chwili obecnej nie ma jeszcze informacji na temat jego obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Zablokowany jest jeden pas jezdni na ulicy Zamojskiej, nie ma także wjazdu w ulicę Rusałka. Ruchem kierują policjanci. Tworzą się spore korki.

2015-07-27 11:06:32
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Ten z seata zasłabł, zasnął, czy normalnie, po lubelsku prawo o ruchu drogowym w „środkowym palcu” miał?

 2. Skuterem pewnie zap……ał ze 200km/h więc jak biedny kierowca puszki mógł go zauważyć

  • na pewno kierowca skutera nie miał kamizelki odblaskowej, a poza tym kierowca auta uważa, ze to „mniejszy powinien bardziej uważać”… no i kraksa gotowa…

   • Oczywiscie, powinien mieć nie tylko kamizelkę, ale najlepiej jeszcze tęczową flagę przyczepioną do skuterka. Albo herolda, który jedzie przed nim i trąbi, żeby żaden ślepak go nie rozjechał.

 3. Kierowca seata powinien stracić prawo jazdy.

  • Kierującego skuterem na ortopedię/chirurgię (co by tam sobie nie uszkodził)… a kierującego Seatem z miejsca, po badaniu trzeźwości, powinni na Chmielną na okulistykę zabrać.

  • Paweł K. ierowca też

   Odzywają się znafcy ruchu ulicznego, perfekcyjnie jeżdżący bez żadnej stłuczki… Aftobusami MPK, jacy Oni są mondre, nawet bez patrzania na jezdnie i piszonc semesy czy fejsbuki przeglondając nigdy wykroczenia nie popełniły, drogowego. A może to małe „polaczki komuszki” mające radochę z czyjegoś nieszczęścia? Obywatelstwo Im zabrać! Ten kto normalnie myśli wie, iż każdy kto coś robi popełnia błędy i albo ma się farta, albo nie.

 4. To niech sobie popełnia błędy na sobie a nie innych uczestnikach ruchu

 5. Wszyscy oczerniają kierowce samochodu, ale po 1- każdy się gdzieś śpieszy i każdemu zdarza się chwila nieuwagi na drodze, 2-chłopak jadący skuterem był przytomny po wypadku, ruszał głową i rozmawiał z kobietą, która mu pomagała, a po 3- kierowca seata był tak zestresowany, że wiadomym było, że nie zrobił tego, bo „miał prawo ruchu drogowego w środkowym palcu”. Poza tym, każdy kierowca to przeżył, że ludzie mu się zwyczajnie wpieprzają. Skoro wielu kierowców potrafi zahamować, to dlaczego skuter nie mógł tego zrobić? Inną rzeczą jest to, że niektórzy uwielbiają jeszcze przyśpieszyć, gdy wiedzą, że wina i tak będzie kogoś innego, a większe szkody= więcej hajsu.
  I nie, nie jestem żadną znajomą/rodziną ect żadnej z ww. osób, ale widziałam wypadek. Może nie samo zdarzenie, ale pare minut po.

 6. Przyśpiesz dziecko drogie jadąc nawet skuterem świadomie że możesz stracić za chwilę życie albo zdrowie. Powodzenia w warzywniaku, bo ty kobieto masz pewnie jasno na głowie. Po za tym zero wyobraźni a najwięcej masz w tym temacie do powiedzenia.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7499zł 0.9%
  • GBP 4.9125zł 0.69%
  • EUR 4.4168zł 0.22%
  • CHF 4.0887zł -0.14%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020
   Największe w Europie dmuchane tory przeszkód pojawią się w puławskiej Marinie