690 680 960

Zderzenie pojazdu osobowego i autobusu na trasie Piaski-Chełm. Są duże utrudnienia w ruchu

W piątek przed południem na drodze krajowej nr 12 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego i autobusu. Występują utrudnienia w ruchu na trasie Piaski-Chełm.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 11 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Brzeziczki w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na trasie Piaski-Chełm.

W miejscu zderzenia pojazdu osobowego z autobusem zablokowany jest jeden pas ruchu. Obecnie jest informacja o dwóch osobach poszkodowanych. W rejonie zdarzenia cały pracują służby ratunkowe.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać około trzech godzin. Obecnie pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA 13.00

Jak wynika z ustaleń policjantów, 40-letnia kierująca autobusem rejsowym podczas manewru zawracania nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 29-letniemu mężczyźnie kierującemu toyotą doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia kierujący toyotą oraz pasażerka trafili do szpitala. W autobusie jechało 7 pasażerów, którzy nie odnieśli obrażeń.

(fot. nadesłane Paweł\Policja Świdnik\nadesłane Grzegorz)

16 komentarzy

 1. Jeszcze nie macie źadnych wiadomości o wypadku na obwodnicy Radzynia?

 2. Uuu llla laaa...

  Jak tylko czytam, że są duże utrudnienia w ruchu, zaczynam się zastanawiać ile zbędnych zastępów dzielnych druhów tam zadysponowano.

  • Tyle ile potrzeba ośle.

  • Oby Ci dzielni Druhowie nigdy nie musieli udzielać pomocy . Pajacu

   • Lońka wstańka

    Dlaczego: ośle, dlaczego: pajacu ?
    Was nie denerwuje marnotrawienie paliwa i pieniędzy przez procedury nakazujące wręcz uczestnictwo w każdej akcji w okolicy, czy trzeba, czy nie trzeba ?

    • … w służbach mundurowych tak jest , nikt i niczego nie oszczędza bo nie musi , nie moje , paliwa jest pod dostatkiem , auta nowe to się jeździ żeby nie było że nic nie robią

     • Siły i środki miejscu zdarzenia muszą być wystarczające. Operator 112 po telefonie zestresowanej osoby nie jest w stanie określić dokładnie rozmiaru i zdarzenia . Gdybyś usłyszał że czołowe zderzenie autobusu co byś pomyślał ( liczba osób którym potrzebna pomoc) może być 1 a może być 50 . I wszystko w temacie

      • Ale oczywiście tempe pały nie zrozumieją tego. Lepiej zadysponować 5 zastępów OSP bo nie wiadomo czy chociaż jedna wyjedzie, bo OSP zgodnie z nazwą OCHOTNICZA.

       • … e tam … niech usłyszą że tir leży w rowie z którego wysypały się puszki , to wszystkie osp w promieniu 50 km zjadą żeby zbierać fanty … do wozu bojowego

 3. Jasio (w gimnazjum kształcony)

  Jeśli chodzi o wysyłanie nadmiaru drużyn strażackich do byle wypadku, to może na ten wszelki wypadek (bo sie może przydać) do takiej ekipy ratowniczej włączać też chirurga, żeby mógł pobrać organy do przeszczepu zaraz i na miejscu, no i księdza, żeby zaczął celebrować mecyje w intencji.

 4. Dlaczego nie ma zdjęcia autobusu?

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas