690 680 960

Zderzenie pojazdów na drodze S17. Utrudnienia w ruchu w kierunku Lublina (zdjęcia)

W niedzielę rano na drodze ekspresowej S17 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Występują utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Lublina. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 9 na drodze S17 w Parafiance w powiecie puławskim, na odcinku pomiędzy węzłem Ryki Południe a węzłem Skrudki. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – ciężarowego i osobowego marki Peugeot.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz służba drogowa. Obecnie służby przekazują informację o dwóch osobach poszkodowanych. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Lublina. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11:30.

Policja oraz służba utrzymania drogi S17 zabezpiecza miejsce zdarzenia, wprowadzono objazd na węźle Ryki Południe drogą serwisową wzdłuż S17 do węzła Skrudki

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

2 komentarze

  1. Anioł Cieć Dyżurny

    Oj dobrze, że to nasi „ziomale” się spotkali, bo jakby to byli drodzy (i coraz drożsi, patrz: inflacja) nasi (pożal się Boże) goście, to by tu zaraz była nagonka… wytykanie, kto jest, a kto nie jest ruskim trollem…

  2. Ćwiek nie zachował odległości

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas