Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie podczas wyprzedzania, jedna osoba ranna. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 835. Zderzyły się tam trzy pojazdy osobowe, kierowca jednego z nich został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek rano na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Płusy w powiecie biłgorajskim, na trasie Biłgoraj – Tarnogród. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu tam trzech pojazdów osobowych, citroena, renaulta i opla.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło wskutek nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania. W wyniku zdarzenia 60-letni kierowca citroena, mieszkaniec Biłgoraja został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Droga przez kilka godzin była zablokowana, policjanci kierowali podróżujących na objazdy. Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

Zderzenie podczas wyprzedzania, jedna osoba ranna. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

(fot. Policja Biłgoraj)

5 komentarzy

  1. Nie chce mi się czytać całego artykułu, więc na wszelki wypadek napisze mądrości uniwersalne zapożyczone z niniejszego forum

    W takim miejscu nie powinno być PdP / powinien być zakaz wyprzedzania (z pasami rozdzielonymi barierami)

  2. Święta racja Franiu.Dobrze piszesz , naleźy ci się seta i galareta.

  3. „Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego wypadku”

    Sorrry… ja ciągle nie wiem NIC 🙂

  4. Franio co by ludzie bez ciebie zrobili. nie myślałeś żeby się krajem zająć?? we wszystkich doinformowany jak żuczek. tylko że Twoje komentarze jeszcze bardziej śmierdzą . otwórz drzwi kurier jedzenie ze sklepu przywiózł, żebyś nie musiał wychodzić z tą swoją wielka głową pomysłów na dwór.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo