Zderzenie opla z motocyklem koło Nałęczowa. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W sobotę wieczorem na trasie pomiędzy Markuszowem a Nałęczowem doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 20 na drodze wojewódzkiej nr 826, na trasie Markuszów – Nałęczów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Piotrowice Małe z udziałem motocyklisty.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało na jednym ze skrzyżowań z drogą lokalną pojazd marki Opel zderzył się z motocyklem marki Suzuki.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła jedna osoba. W miejscu wypadku przez kilkadziesiąt minut ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. wpulawach.pl)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. Motocyklistą jestem od 1976r. i wiem, że większość wypadków nie jest z ich winy. 3 dni temu po 19.00 na Armii Krajowej między Orkana a rondem z JPII jakiś idiota przeleciał na jednym kole między samochodami nie zważając nawet na PdP.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew