690 680 960

Zderzenie opla z mitsubishi w Krasieninie (zdjęcia)

Nie ma już utrudnień w ruchu po zderzeniu pojazdów w Krasieninie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Podrózujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Krasieninie. W rejonie skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 809 Lublin – Przytoczno i 828 Niemce – Garbów zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brały udział opel i mitsubishi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mitsubishi kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z oplem.

Podrózujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma już utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane)

11 komentarzy

 1. A tam tylko „nie ustąpiła”.
  Przecież od tamtego śmiertelnego z ciężarówką (co pod sklep zapchała aż poszkodowanego) jest oczojebne malowanie, są znaki stop, jest ograniczenie prędkości… widać niektórym i to mało.

 2. Efektownie. Niektórzy lubią ostre emocje nawet na weekendzie

 3. Która to już w tym tygodniu baba nawywijała za kierownicą???

  • Lepiej zobacz ile z nich jeździ na tzw.farta. Zawsze się znajdzie cymbał który zahamuje, odbije po wymuszeniu pierwszeństwa przez paniusie która w życiu nie powinna za kółko siadać. Artykuły na necie to kropla w morzu szamba.

 4. szanowny panie jerbie,czytając od pewnego czasu pana komentarze ,myślę że najgłupszy wieśniak mądrzejszy jest w du..e niż pan w głowie

  • Wyrażanie własnej opinii to już obrażanie? Chcecie zamykać usta ludziom żeby chociaż nie krytykowali potencjalnych morderców w samochodach którzy w życiu nie powinni siadać za kółko?

 5. 2 hit combo – nieustapienie pierwszenstwa i urodzona pasażerka za kierownicą…

 6. Przyglądając się prowadzącym samochody to 75% kobietek za kierownicą gada przez telefon i wyniki znamy

 7. Moje Mitsubishi Outlander co teraz??

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej