690 680 960

Zderzenie opla z mazdą na Bursakach. Przyczyną wymuszenie pierwszeństwa przejazdu (zdjęcia )

Po raz kolejny na skrzyżowaniu ul. Związkowej i Bursaki miało miejsce zderzenie pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują policjanci. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10 na ul. Związkowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał ul. Bursaki od strony galerii Olimp. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej mazdą kobiecie, która poruszała się ul. Związkową w kierunku al. Spółdzielczości Pracy. W wyniku tego doprowadził do zderzenia pojazdów.

W zdarzeniu niegroźnie została poszkodowana jedna osoba. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

8 komentarzy

 1. Za szybko jechała tą mazdą, spieszyła się na lot.

  • Nie wiesz jak było, to się nie wypowiadaj

  • Tak się składa, ze to ewidentnie wina kierowcy Opla, bo myślał ze to on jedzie droga z pierwszeństwem i wjechał na skrzyżowanie bez zatrzymania, prosto przed maskę mazdy..

 2. Kilka raz pisałem, że tamto skrzyżowanie jest wyjątkowo niebezpieczne. Co najmniej skręty w lewo z podporządkowanej powinny być zabronione. Albo nawet powinien być nakaz jazdy w prawo.
  Tam jest dość dużo miejsca. Może małe rondo byłoby dobrym pomysłem.

  • Albo w ogóle zamknąć dla samochodów ulice do obwodnicy. Zostawić same rowery, nawet stażacy powinni jeździć na rowerach. Moglibyśmy życ w takim dobrobycie jak Kalkuta.

 3. Gdzie rondo? Autobus przegubowy się na nim nie zmieści. Dać nakaz w prawo i tyle, Bursaki odkorkowana.

 4. Tam problem rozwiązałoby tylko małe mini rondo, bo auta na Związkowej jadą szybko a z Bursaków trudno wyjechać w lewo i na wprost.

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas