690 680 960

Zderzenie opla z audi na lubelskich Bronowicach. Pijany kierowca ujęty przez przypadkowe osoby

Częściowo zablokowany jest wyjazd i wjazd w ulicę Łabędzią w Lublinie. Pijany kierowca spowodował tam wypadek.

43 komentarze

 1. typowy lublinianin hahahaha

 2. Znowu BMW 🙁

 3. Ha ha państwo prawa kiedy dojdzie do większości społeczeństwa że, ten kraj istnieje w teorii to zasługa imć nam panujących. Od lat powojennych Polska nie miała rządu który popieralby polskie społeczeństwo i polskie interesy tylko większości rządzący wywodzili się z nacji której interes polityczno-spoleczny Polaków mieli gdzieś. Obecne elity polityczne to ich wnuki i inni spokrewnieni ziomki którzy nadal pilnują swoich interesów nie będą dbac o interes obywateli- polskich obywateli. Dlatego jest przyzwolenie rzadzacych i nie ingerowania w to co się dzieje w społeczeństwie. W tej chwili pijący rujnują kraj i jak widać w codziennych wiadomościach nie ponoszą żadnych konsekwencji. W państwie demokratycznym każdy obywatel pracuje dla siebie to on decyduje o własnej osobie i sam dba o zabezpieczenie siebie i rodziny. W naszym pseldo demokratycznym kraju to ludzie pracujący mają dbać i zarabiać dla meneli pijaków i innych nierobow aby żyło im się na tym samym poziomie a czasem nawet lepiej niż najniżej zarabiające osoby które pracują nie tylko dla siebie i swoich rodzin ale też dla kraju. Czy może ktoś mi odpowie czy żyje w kraju demokratycznym czy mamy dalej w czystej postaci komunizm?. Serdecznie pozdrawiam Kisiel

 4. Nie brakuje pijaków na drogach

 5. Chyba kupię sobie czołg

 6. Powinien od razu na 3 miechy do paki bezwzglednie i to by juz nauczylo a raczej oduczulo glupoty pijackiej i jeszcze wpier…. wychowawczy by sie przydal.

 7. Piszesz tak bo Ci się w życiu udało i chcesz więcej, pewnie stać Cię na wszystko.Jednak w tym kraju jest bardzo dużo rodzin żyjących na skraju ubustwa i niekoniecznie sami sobie taki los wybrali.Nie mówie tu o pijakach,nierobach czy innych degeneratach ale o ludziach którzy pracują za najniższą krajową i ledwie im wystarcza na rachunki.Co Ty o tym możesz wiedzieć,tylko nie odpisuj że wszystko o życiu wiesz i że dużo przeszedłeś bo jeśli nawet to już nie pamiętasz.Twoje skompstwo nie pozwala Ci myśleć inaczej ,że ktoś może komuś pomóc a Ty na wszystko musiałeś sam zarobić.Prawda jest taka,że gów.o byś z pod siebie zjadł i żal Ci du.e ściska,że to Ty nie rządzisz w tym kraju bo nawet jeśli marzenie by się spełniło to głęboko …… byś miał społeczeństwo tylko brał co popadnie.kropka!!! Pozdrawiam budyń.

  • Budyn zjedz kisiel bo bzdury piszesz co ma piernik do wiatraka…

  • Budyń należy czytać ze zrozumieniem. Chodziło mi właśnie o ludzi najmniej zarabiających którzy mimo swojej ciężkiej nie kiedy pracy i braku należytej zapłaty muszą być lupieni przez własne państwo tylko w jednym celu by nasi możni mogli ich ciężko zarobione pieniądze rozdawać na prawo i lewo by budować socjal dla pijaków i nierobow. W demokracji jeśli masz pracę nie będzie nikt żyć na tym poziomie jak ten który przez swoje życie nie pracuje a niestety w naszym kraju tak jest.

 8. Piszcie coś wiecej o karze jaka spotyka tych pijaczków to może kolejny się zastanowi czy wsiadać za kółko po kilku głębszych

  • O jakiej karze. Właśnie lepiej, że nie piszą. Dopiero by był wysyp przy takiej bezkarności…

 9. Przepraszam Cię Kisiel,pomyliłem osoby.Myślałem ,że to szwagier.

 10. Budyń spoko miłego wieczoru.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas