Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie opla z audi na lubelskich Bronowicach. Pijany kierowca ujęty przez przypadkowe osoby

Częściowo zablokowany jest wyjazd i wjazd w ulicę Łabędzią w Lublinie. Pijany kierowca spowodował tam wypadek.

Do wypadku doszło w sobotę kilka minut przed godziną 14 na ulicy Grabskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Łąbędzią zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i audi. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja.

Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący oplem mężczyzna jadąc od strony Drogi Męczenników Majdanka postanowił nagle skręcić w lewo, w ulicę Łabędzią. W trakcie wykonywania manewru zderzył się z jadącym z naprzeciwka audi. Następnie opel zjechał na chodnik i zatrzymał się na trawie.

Kierowca opla usiłował jeszcze uciekać z miejsca zdarzenia. Najpierw autem, lecz świadkowie odebrali mu kluczyki, więc próbował oddalić się pieszo. Został jednak ujęty i przyprowadzony z powrotem pod swój pojazd. Badanie alkomatem wykazało, że 35-letni mieszkaniec Lublina miał 1,1 promila alkoholu w organizmie.

Kierowca audi został przetransportowany do szpitala. Na miejscu cały czas pracują policjanci, ustalając szczegółowe okolicznosci zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Częściowo zablokowany jest wyjazd i wjazd w ulicę Łabędzią.

(fot. lublin112)
2016-08-06 14:54:07

43 komentarze

 1. zauwazylem dziwna zbieznosc
  odkad PIS jest u wladzy jest wysyp pijakow…
  psipadek? czy ludzie zrozumieli ze juz nie ma perspektyw na przyszlosc?

  • Blady strach padł na niebieskich – boją się brać to i wyniki z alkomatów inne. Większy za to dochód u prokuratorów i sędziów. To się taż niebawem skończy,. Odpowiednia instytucja została już powołana

  • Normalka, łapią tych z KOD-u

  • a ten tu z polityka…… ogarnij sie czleniu!!! to nie ten portal… zapewne POwcu

 2. pijany sprawca był widziany już po 2,5 godzinach na miejscu zdarzenia pewnie uciekł