Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie motocyklisty z sarną. Na miejscu pracują służby ratunkowe (zdjęcia)

Kierowcy poruszający się drogą krajową nr 19 między Radzyniem Podlaskim a Międzyrzecem Podlaskim napotkają na utrudnienia w ruchu. Doszło tam do wypadku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:30 w miejscowości Grabowiec w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że na drodze krajowej nr 19, na odcinku między Radzyniem Podlaskim a Międzyrzecem Podlaskim miało miejsce zderzenie motocyklisty z sarną.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie trwa akcja ratowników, z kolei policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Zderzenie motocyklisty z sarną. Na miejscu pracują służby ratunkowe (zdjęcia)

Zderzenie motocyklisty z sarną. Na miejscu pracują służby ratunkowe (zdjęcia)

Zderzenie motocyklisty z sarną. Na miejscu pracują służby ratunkowe (zdjęcia)

(fot. OSP Kąkolewnica)

10 komentarzy

 1. Bezsporna wina motocyklisty . Uważał zapewne że znak ostrzegający w tym miejscu o zwierzętach leśnych jego nie obowiązuje.

  • Mietek,

   Jeśli już to ” Zwierzęta dzikie” i w tym miejscu ten znak nie obowiązuje. Najpierw dokładnie sprawdź, potem pisz prawdę.

 2. Niezly koziol z tego na dwóch kółkach….

 3. Powinni postawić znaki ostrzegające przed zwierzętami przy każdej drodze. Koniecznie z tabliczkami, że zagrożenie występuje do odwołania i będzie git.

  • Powinni postawić znaki ostrzegające przed motocyklistami dla łosi, albo chociaż tabliczki z napisem: „Uważajcie łosie, motocykliści są wszędzie !!!”

 4. Biedna sarenka

 5. Trzeba uważać – zwierzaków jest coraz więcej.

 6. Strasznie dużo dzikich zwierząt się zrobiło. Kilka lat temu spotykałem sarnę, która przebiega mi drogę raz w roku, wczoraj jadąc 20 km 2 razy sarna przebiegła mi drogę. Na lublin112 prawie codziennie są opisywane wypadki samochodów ze zwierzakami. Potrzebna jest akcja ostrego odstrzału i zmniejszenia populacji w lasach i problem zniknie.

  • Gdyby były wilki nie byłoby problemu, ale że nie ma (bo zostały wymordowane), to teraz takie kwiatki. Niestety odstrzał jest konieczny – sarny czują się zbyt pewnie (żerują na polach i generują szkody, albo idą na drogi)

 7. Patrz w lusterka, sarny są wszędzie?

Dodaj komentarz

Z kraju