690 680 960

Zderzenie motocykla z pojazdem osobowym na trasie Lublin – Lubartów

Po porannym wypadku występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19. Na trasie Lublin – Lubartów doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 6 na drodze krajowej nr 19 w Niemcach w powiecie lubelskim, na trasie Lublin – Lubartów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem osobowym.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Obecnie częściowo zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. W rejonie wypadku tworzy się korek pojazdów.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 8:30. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. motocykl stoi na środku skrzyżowania, a radiowóz na pasie w kierunku lubartowa w kierunku lublina wolny pas żeby nie inteligentna policja przejazd byłby wolny

  2. Czyżby wracał z Częstochowy?

  3. Oj tam oj tam. Raptem w niecałe dwie godziny przejechałam trasę Lubartów – Lublin. W tym od Trzcińca do kościoła w Niemcach – godzinę. Tylko godzina spóźnienia do pracy. Luz.

  4. Policja blokowała pas ruchu na którym mialo miejsce zdarzenie, koleś wylądował w szpitalu więc żeby nie zacierać śladów zdarzenia zabezpieczali miejsce .Drogówka była dopiero w drodze,ale jak ktoś nie potrafi ogarnąć tak prostych kwestii. To oczywiście do gościa który pisze ze policja mało inteligentnie to zrobiła, ale ty blysnoles jeszcze większym brakiem inteligencji.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…