690 680 960

Zderzenie mercedesa z volkswagenem. Oba pojazdy zatrzymały się w rowie AKTUALIZACJA

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut w Żyrzynie w powiecie puławskim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Żyrzynie w powiecie puławskim. Około godziny 12:25 na drodze wojewódzkiej nr 824 Żyrzyn – Puławy, na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Bałtów, zderzyły się dwa samochody osobowe: mercedes i volkswagen. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna z Puław i Bałtowa oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca mercedesa, jadąc w kierunku Żyrzyna podjął manewr skrętu w drogę prowadzącą w stronę Bałtowa. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Puław volkswagenie. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego oba auta wypadły z drogi i zatrzymały się w rowie.

Kierowcy opuścili o własnych siłach. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

da2da3

(fot. nadesłane)
2018-03-04 18:34:16

11 komentarzy

 1. Coś tu nie pasuje. Mercedes jechał z Bałtowa do Puław, więc powinien bez problemu minąć się z WW. Jedyna możliwość zderzenia wymaga aby WW znalazł się po niewłaściwej stronie ciągłej linii na skrzyżowaniu – albo go wyniosło na zakręcie, albo wyprzedzał

 2. To na pewno przez: „Przekreślony STOP” – czyli: zakaz zatrzymania się czy upewniania przy wjeździe na drogę z pierwszeństwem.

 3. mercedes jechał od puław

 4. Z uszkodzeń wynika że merc dostał w prawy bok z tyłu, czyli wyjeżdżając z podporządkowanej jechał w kierunku Żyrzyna?, ale w jaki sposób oba pojazdy znalazły się po tej stronie skrzyżowania, czyli od strony Puław?

  • Mercedes jechał od Puław i skręcając w podporządkowaną wymusił na jadącym od Żyrzyna VW. I się uszkodzenia i położenie pojazdów zaczynają zgadzać a w samym artykule jest po prostu błąd.

 5. Przy drodze podporządkowanej jest zielony znak który jest naruszony co oznacza że kierowca vw zjechał na drogę podporządkowana i uderzył w Mercedesa który już był na tej drodze mimo wolnego miejsca na drodze. Ewidentnie Pan kierujący vw chciał zrobić wypadek by dostać odszkodowanie dodam że poduszka w vw nie wystrzeliła a na miejscu wypadku jest ograniczenie prędkości do 60km/h

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!