Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód wjechał w przystanek autobusowy. Z wiaty praktycznie nic nie zostało

Na szczęście nikt nie ucierpiał w popołudniowym zdarzeniu na trasie Żyrzyn – Ryki. Samochód osobowy staranował tam wiatę przystankową.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po godzinie 15 w miejscowości Strzyżowice w gminie Żyrzyn w powiecie puławskim. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Warszawa samochód osobowy uderzył w przystanek. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kierowca jechał od strony Warszawy. W pewnym momencie, zjeżdżając z mostu na Wieprzu, pojazd wypadł z drogi, staranował wiatę przystankową, barierki, a następnie zatrzymał się ok. 50 metrów dalej, na pobliskim polu.

Na szczęście w momencie zdarzenia, na przystanku nikogo nie było. Kierowca nie odniósł obrażeń ciała. Jak wstępnie ustalono, mężczyzna najprawdopodobniej zasnął podczas jazdy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

61

62

(fot. nadesłane)
2018-03-04 16:29:16

12 komentarzy

 1. Jak taki śpioch, to niech kuszetką podróżuje. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym, może w więzieniu się wyśpi. Takie w Polsce jest surowe prawo, że gdyby nawet zrobił 3 zgony na tym przystanku, to karę w zawieszeniu by dostał.

  • Na szczęście nikogo na przystanku nie było. Za starty zapłaci ubezpieczyciel, po to jest. Nie można karać za gdybanie :]

 2. Podobnie to wygląda jak w scenie z „Kobiet mafii”

 3. Polbruk

 4. Czytelnicy lublin112.pl

  Franiu specjalisto od wszystkiego proponujemy ci urlop od forum, mamy już dość czytania twoich wypocin.

 5. co by było gdyby stakli tam ludzie bo bezmózg zasnął ?

 6. Nikt nie usypia specjalnie za kierownicą.Za kierownicą usypia się tylko przez roztargnienie więc niewinny.

 7. o widać jakiś idio.. przedstawiciel … te zawsze jezdza na czolowki i po 130 w zzabudowanym czubkiii

 8. Wacek z Moszczanki

  może mieć bezdech senny, nawet o tym nie wiedząc

Z kraju