690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów w Świdniku, są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W rejonie zderzenia dwóch pojazdów na ul. Kusocińskiego w Świdniku mogą nadal występować utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 8 na ul. Kusocińskiego w Świdniku, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do trasy S12. Zderzył się tam dwa pojazdy – osobowe BMW i dostawcze iveco.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Nadal w rejonie kolizji może być zablokowana część drogi dojazdowej do węzła Świdnik, od strony ul. Kusocińskiego. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Mateusz)

11 komentarzy

 1. W tytule zabrakło BMW

  • Nie zabrakło, to jest celowe. Ostatnimi czasy udział w wypadkach innych marek niż BMWu czy aŁdi stał się taką rzadkością, że marki pojazdów podaje się właśnie wtedy, kiedy w wypadku uczestniczył pojazd inny niż jeden z wymienionych powyżej chamowozów.

   • Jeżeli tak złożone zdanie jest trudne do odczytania (dla wielu forumowiczów tak za pewne będzie), to napiszę odwrotną tezę, że:
    „Marki pojazdów podaje tylko wtedy kiedy w zdarzeniu nie uczestniczyło właśnie: aŁdi/BMWu. W każdym innym przypadku musiał brać udział mistrz kierownicy w jednej z tych zacnych marek.”

 2. Naczytała się jedna ameba z drugą o pierwszeństwie i potem łazi taka, albo kieruje jak Święta krowa, której inni mają ustępować pierwszeństwa.
  Światła sprawne były? Samochód odśnieżony prawidłowo? Opony z wymaganą głębokością bieżnika i „nieprzeterminowane”?

 3. Kiedy drogowcy będą mieli odpowiedzialność za wypadki ? W tym miejscu to może 50 zdarzenie. Projektant powinien popełnić sepuku.

 4. W dodatku wygląda na to, że wypadek zdarzył się w okolicy skrzyżowania. Ale czy na samym skrzyżowaniu – nie wiemy, ale pewnie nie.

 5. A to niby kierowcy samochodów marki BMW jeżdzą najbezpieczniej?

 6. Franiu zauważyłam że ty pod prawie każdym tekstem na 112 się wypowiadasz szkoda że tylko jatrzysz i prowokujesz. Zazdroszczę Ci takiej ilości wolnego czasu chyba że to jest twoja praca i ktoś Ci płaci za te komentarze. Odnośnie twojego komentarza do tego zdarzenia to widzę że nigdy w tym rejonie nie byłeś i tamtędy nie jechałeś tam nie da się doprowadzić do kolizji nie na skrzyżowaniu

 7. Tam powinno być małe rondo. Ludzie jadący z Piask mają bardzo trudny manewr skrętu w lewo w stronę Świdnika.
  Nie raz byłem świadkiem jak wymuszają przejazd jadącym z drogi serwisowej.

 8. Rondo to super pomysł. W szczególności dla tych zjeżdżających z wiaduktu. Wtedy by się tam dopiero działo!

 9. Do komentujących
  Żona była już prawie na skrzyżowaniu kiedy kierowca ruszył z lewej i wjechał w auto. Sorki w BMW!!! Próbowała uciekać w prawo i dzięki temu tylko takie są uszkodzenia. Brawo dla komentujących fachowców nie znających faktów wydarzenia. Pozdrawiam, kierowca BMW.

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas