Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Pasażerka jednego z aut trafiła do szpitala

W niedzielę po południu na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Krochmalną doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafiła pasażerka jednego z nich.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Krochmalną. Młody mężczyzna kierujący pojazdem marki Mercedes, jadąc ul. Krochmalną w kierunku centrum, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault, poruszającym się ul. Diamentowa od strony ul. Wrotkowskiej. Siła uderzenia sprawiła, ze renault wypadł z drogi na pas zieleni.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Jak się okazało pasażerka renaulta, będąca w widocznej ciąży, została niezwłocznie przetransportowana do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali pomocy lekarskiej.

W rejonie wypadku występują spore utrudnienia w ruchu. Całkowicie zablokowany jest wjazd w ul. Krochmalną od strony ul. Jana Pawła II. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Jak ustaliliśmy kierowca mercedesa posiadał prawo jazdy od marca tego roku.

2017-11-26 16:58:33
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

27 komentarzy

 1. Młodzik z niedużym stażem porwał się na Merca z FR. To nie mogło się dobrze skończyć.

   • Może miało być RWD, ale coś nie pykło. 😉

    • Już wujek pędzi z pomocą znawcy. FR = Motor located in Front of the car and the car is Rear wheel drive. Ot kolega chciał podkreślić, że nie dość RWD to motor z przodu.

    • Miało być FR. F-silniczek na przodzie, R-napęd na tylną oś. Fureczki raczej nie polecane dla początkujących kierowców. Trudniejsze do opanowania i wymagające większego doświadczenia od układu FF 😉 Jednak ten Merol mógł być AWD, bo chyba były też takie wersje w tym modelu.

 2. Uff.
  Szczęście w nieszczęściu, że to nie bałwan z Mercedesa zdołał się rozmnożyć, tylko przepisowo jadący kierowca.

 3. Sprawcą gnojek z LUB.

  • Wieśniak! Kto go do miasta wpuścił, powinni to jakoś wyłapywać na wlotach 😀

   • Ooo to to to. Tak jak tych z rejestracją LU co wjezdżaja do WWA czy innych KRK.

    • W WWA mylą tych z LHR, LLU, LUB, LLB, LWL z LU i stąd taki pocisk tam na Lublin. Tak samo my ciśniemy na wszystkich z początkiem rejestracji na W no bo przecież Warszawa. Otóż jak się okazuje to jednak nie.

   • gdyby nie wpuszczali to gdzie byś dziś mieszkał?

    • jak to gdzie u taty w stodole 🙂 Rozśmieszają mnie tacy ludzie co wynajęli mieszkanie w Lbn. i myślą że już nie są „wieśniakami” A swoimi komentami udowadniają że jednak są 🙂

 4. Kierowca z mesia zostanie ojcem chrzestnym

 5. dzielna kobieta urodzila a synek niestety nawalil w gacie

 6. Po co piszecie, że poruszał się Krochmalną, jak do Krochmalną nawet nie dojechał? Frajerzyna przeczytał na tablicy z nazwą „rondo” i pojechał jak na rondzie. I mercedes widać w kilku odcieniach ?

  • Ul. Krochmalna zaczyna się przy rondzie z Nadbystrzycką i pozniej skręca w strone dawnej cukrowni…

 7. i dalej ma prawko ??

 8. Jesli ktos nie czyta znakow tylko slucha nawigacji to na tym skrzyżowaniu latwo o wypadek.Moja nawigacja tez mowi w tamtym miejscu, ze wjezdzam na rondo….

  • No właśnie.
   Ludzie od tysięcy lat poruszali się po tej planecie bez nawigacji i jakoś nie było widać tabunów wędrowców zagubionych w przestrzeni. 🙂

 9. Czy naprawde nie można tam zrobić ronda jak również na Wrotkowskiej?

  • To rondo ma niewłaściwy kształt, żeby mogło być prawdziwym rondem z pierwszeństwem w ruchu okrężnym 😆 W naszym Mieście Inspiracji nawet zegary odmierzające czas stosowane w innych miastach są niezgodne z prawem 😆 Tak orzekł Wysoki Urząd Od Dziurawych Dróg i Rozpadających się Mostów.

 10. Czerwone auto po remoncie handlarzy – przeszło przegląd, ciekawe czy pójdzie jako bezwypadkowe 😉

  VF1JM0UD638737567

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności